Velibaba Baymak Servisi | 444 2 573

Velibaba Baymak Servisi

Velibaba Baymak Servisi olarak, Baymak kombi ve iklimlendirme cihazlarınızda meydana gelen arızların tespitlerini, onarımlarını ve bakımlarını en iyi şekilde yapıyoruz. Uzman teknik ekibimiz ile Baymak cihazlarınızın tüm sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Uzman ekibimiz, alanlarındaki uzmanlığı edinebilmek için gerekli eğitimleri alarak ve tecrübeler edinerek sizlere daha iyi hizmet vermekte. Ekibimiz içerisinde bulunan tüm ekip arkadaşlarımız alanlarında oldukça başarılı kişilerden oluşmaktadır.

Baymak kombi ve diğer iklimlendirme cihazlarınızın düzenli olarak yapılması gereken bakımlarının takibini yaptığımız gibi bakım işlemleri sırasında da tüm detaylara dikkat ederek, cihazlarınızın performansının artmasını sağlarız. Yaptığımız bakım işlemlerinde oldukça titiz davranırız. Cihazlarınızda var olan ya da olma olasılığı yüksek olan herhangi bir arızanın tespitini yaptığımız da ise bilginiz dahilinde arızanın giderilmesini sağlarız.

Velibaba Baymak Servisi
Velibaba Baymak Servisi

Velibaba Baymak Servisi olarak, Baymak iklimlendirme cihazlarınızın arıza tespitlerini doğru şekilde yaparız ve bu şekilde ilerleyen zamanlarda da arızaların başka arızalara neden olmasını engelleriz. Cihazlarınızın yüksek performansta ve sorunsuz şekilde çalışmasını isterseniz Velibaba Baymak Servisi olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti sunarız.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Baymak Kombinin Çalışıp Peteklerinin Isınmaması Arızası

Kombiler, özellikle kış aylarında yüksek performansta çalışan cihazlardır. Yüksek performansta çalışan bu cihazlar bazı arıza durumlarında kombi çalıştığı halde peteklerde ısınma gerçekleşmez. Bu arızanın oluşmasına neden olan birçok durum vardır. Bu durumlardan bazıları şöyledir;

  • Doğalgaz kesintisinden kaynaklı olarak kombinin çalışmaması,
  • Kombi basıncının doğru seviyede olmamasından kaynaklı olarak oluşan durumlarda,
  • Kombi filtresinin tıkanık olması gibi durumlarda,
  • Kalorifer peteklerinin yeterince temiz olmaması ya da tıkanması durumunda,
  • Kalorifer peteklerinin borularının da yeterince temiz olmaması ya da tıkanık olması durumunda.
Velibaba Baymak Servisi
Velibaba Baymak Servisi

Kombinin çalışıp peteklerinin ısınmaması arızası yukarıdaki gibi durumlardan kaynaklansa da başka sebeplerden dolayı da bu arıza oluşabilir. Arızanın meydana gelmesi halinde hemen bir teknik ekipten destek alınması doğru olacaktır.

Bu arızanın giderilmesinde ise arızanın oluşum nedenine bağlı olarak gerekli yöntemlerle arıza giderilerek, kombinin doğru şekilde çalışması sağlanır. Arıza, kombi filtrelerinin tıkanmasından kaynaklı ise kombi filtrelerinin durumuna bağlı olarak temizlenir ya da filtreler kullanılmaz hale gelmişse de kombi filtreleri orijinal filtreler ile değiştirilir. Eğer arıza, kalorifer peteklerinin ya da borularının kirli olmasından kaynaklı oluşmuşsa da peteklerin temizlikleri sağlanarak sorun giderilir. Kombinin basıncının belirli seviyede olmamasından kaynaklı ise bu basınç sorunu da yine teknik ekip tarafından uygun şekilde çözümlenerek sorun giderilir.

Velibaba Baymak Servisi
Velibaba Baymak Servisi

Bu arıza oluştuğunda Velibaba Baymak Servisi‘mizden yardım alarak arızanın giderilmesini hızlı şekilde sağlayabiliriz. Uzman teknik ekiplerimiz, sizler bizlere ulaştığında en yakın sürede sizlere ulaşır ve sorunlarınızın giderilmesini sağlar. Velibaba Baymak Servisi olarak, haftanın 7 gün 24 saati kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz tüm Baymak kombi sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçin.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

İçindekiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir