Topkapı Baymak Servisi | 444 2 573

Topkapı Baymak Servisi

Topkapı Baymak Servisi ile Baymak kombi ve klimalarınızın bakım ya da onarım işlemlerini güvenle yaptırmak çok daha kolay! Topkapı Baymak Servisi olarak, uzman kadromuzla haftanın 7 gün 24 saati hizmet sunuyoruz. Bünyemizde bulunan tüm ekip arkadaşlarımız alanlarında eğitimli ve deneyimli kişilerdir. Sizlere daha iyi hizmet sunmak adına da hem firmamız hem de tüm ekip arkadaşlarımız eğitimler almaya devam devam etmekte. Ayrıca gelişen teknolojinin yakın takipçisi olarak, sizlere sunduğumuz hizmetlerin yüksek kalitede olması için bu yeni teknolojileri işlemlerimizde kullanmaktayız.

Topkapı Baymak Servisi

Baymak kombi ve klimalarınızın arıza işlemlerinin onarımları yanında düzenli olarak yapılması gereken bakımlarının da en iyi şekilde yapılması için özel teknolojik aletler kullanmaktayız. Kullandığımız teknolojik aletler ile Baymak cihazlarınızda olabilecek tüm arızaların tespitlerini yaparak bu arızaları izniniz ile onarırız. Sizler de Baymak kombi ve klimalarınızın güvenilir bir firma tarafından arıza onarımlarının ya da bakımlarının yapılmasını istiyorsanız doğru adres Topkapı Baymak Servisi.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Baymak Klima Su Akıtma Arızası

Klimalarda rastlanan arızalardan biri de su akıtma arızasıdır. Klimalarda oluşan su akıtma arızası farklı bölgelerden kaynaklanabilir. Klima su akıtma arızası, klimanın iç ya da dış ünitesinde meydana gelebilmektedir. İç ya da dış ünitelerde meydana gelen su akıtma arızasının farklı sebepleri vardır. Klimanın iç ünitesinde meydana gelen su akıtma arızasının sebepleri öyledir;

  • Klimanın gazının eksik ya da fazla olması durumu ile oluşan basınç dengesizliği,
  • İç ünitede bulunan peteğin temiz olmaması,
  • İç ünitede, montajın doğru yapılmamasından kaynaklı olan bir dengesizliğin olması,
  • İç ünitede bulunan plastik gövdede oluşan çatlaklıklar,
  • İç ünitede bulunan fanın arızalanması,
  • İç ünite içerisinde buzlanmanın meydana gelmesi,
  • Drenaj hortumunun tıkanması,
  • Drenaj hortumunda delik bulunması,
  • Drenaj hortumunun yönünün yanlış olması.
Topkapı Baymak Servisi

Klimaların iç ünitelerinde meydana gelen su akıtma arızası normal bir durum oluşturmamaktadır. Oluşan bu arızaya bağlı olarak başka arızaların da meydana gelme ihtimali oldukça yüksektir. Dış ünitede meydana gelen su akıtma arızası, iç ünitede meydana gelen arızaya göre daha normal karşılanabilmektedir. Çünkü klimanın dış ünitesinde meydana gelen su akıtma durumu aslında olağan bir durumdur. Klimaların yaz ve kış aylarında çalışma işlemlerinin farklılaşması ile birlikte dış ünitede su akıntısı oluşur.

Yaz aylarında soğutma yapan klimalar, iç ünitedeki nemi dışarı atar. Nem dışarı atılırken de oluşan yoğuşma ile su akıntısı meydana gelir. Kış aylarında ise dışarıdaki havanın 0 derecenin altında olma durumunda borularda donma oluşumunu engellemek için klima, borulara sıcak hava gönderir. Bu durumun sonucunda da su akıntısı oluşur. Oluşan akıntı ile birlikte buzlanma da engellenmiş olur.

Topkapı Baymak Servisi

Topkapı Baymak Servisi olarak, Baymak kombi ve klimalarınızda meydana gelen ya da gelebilecek tüm arızaların onarım işlemlerini yüksek kalitede gerçekleştiririz. Uzman kadromuz ile sizlere güvenilir hizmet sunmak önceliklerimizden olmuştur. Sizler de Topkapı Baymak Servisi firmamızdan kaliteli ve güvenilir hizmet almak isterseniz ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere ulaşabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

İçindekiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir