Taksim Baymak Servisi | 444 2 573

Taksim Baymak Servisi

Taksim Baymak Servisi olarak, Baymak iklimlendirme cihazlarınızın tümünün arıza tespitini, onarımını ya da bakımını, haftanın 7 gün 24 saati yapıyoruz. Taksim ve çevre semtlerinde hizmet sunan Baymak servisi olarak, bizlere ihtiyaç duyduğunuz her zaman sizlerin Baymak iklimlendirme cihazlarınızın sorunlarını gidermeye çalışıyoruz. Bizlere ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilir ve çağrı merkezi ekibimiz tarafından doğru şekilde yönlendirilerek sorunlarınızı çözmek için teknik ekiplerimizin sizlere ulaşmasını sağlar.

Taksim Baymak Servisi

Teknik servis ekibimizin her biri alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Aldıkları eğitim ve edindikleri deneyimlerle kendilerini sürekli olarak geliştiren ekibimiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çaba göstermeye devam etmektedir. Taksim Baymak Servisi olarak, Baymak iklimlendirme cihazlarınızın sorunlarını gidererek ya da bakımlarını yaparak sizleri memnun etmek kurumumuzun önceliğidir. Sizler de cihazlarınızı güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir teknik servisine teslim etmek istiyorsanız Taksim Baymak Servisi olarak, bu güvenceyi veriyoruz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Taksim Baymak Servisi

Hermetik Kombi Nedir?

Sistemsel olarak, doğalgazın kombi içerisinde kullanırken yakılması ile oluşan su buharını kullanmayarak doğrudan atmosfere salınımı yapan kombi çeşididir. Hermetik kombiler, atık gazı yoğuşmalı kombiler gibi tekrar kullanmaz ve o gazı atar. Yoğuşmalı kombiler bu açıdan hermetik kombilere göre daha fazla tasarruf sağlar. Hermetik kombiler, küçük alanları ısıtma açısından daha tercih edilebilir kombilerdir. Hermetik kombilerin özelliklerini sıralayacak olursak;

~ Yanma odası kapalıdır.

~ Bulundukları ortamın havasını kullanmaz.

~ Hava akışını, içerisinde bulundurduğu hava akışı fanları ile yapar. Fanları dışarıdan temiz havayı alarak brülör kısmında yanmanın gerçekleşmesine yardımcı olur ve yanmanın ardından oluşan atık gaz dışarı salınır.

~ Orta ve küçük büyüklüğe sahip alanlar için kullanımı idealdir.

~Bina bacasına ihtiyaç duymaz. Hava akım borusu ile bu ihtiyaç ortadan kalkar.

~Dışarı ile bağlantı kurulabilecek her türlü alanda hermetik kombilerin konumlandırılması yapılabilir.

~ Hermetik kombilerin temiz havayı almak ve atık gazı atmak için kullandığı ayrı ayrı bacaların kullanıldığı modelleri yanında hem temiz havayı hem de atık gazı attığı tek bir bacadan sağladığı modelleri de vardır.

Hermetik kombiler, yoğuşmalı kombilere göre daha az tasarruf sağlasa da bacalı kombilere göre de daha tasarruflu yapıda olduğu söylenebilir. İçerisinde kullanılan sistem ile daha çevreci bir yaklaşım oluşturduğunu söylemek mümkündür.

Düzenli aralıklarla bakımları yapılan hermetik kombiler, uzun kullanım imkanı sağlayabilir. Yoğuşmalı kombiler, hermetik kombilere göre daha uzun ömürlü bir kullanım sağlasa da yapılan bakımlar bu farkı kapatabilir. Tüm kombilerde uzun süreli kullanım için düzenli olarak bakımlarının yapılması büyük önem taşır.

Taksim Baymak Servisi

Taksim Baymak Servisi olarak, Baymak kombi ve iklimlendirme cihazlarınızın tüm bakımlarını en iyi şekilde gerçekleştirerek, kombilerinizde ve diğer iklimlendirme cihazlarınızda oluşabilecek tüm sorunların engellenmesi sağlamaya çalışırız. Uzman ve profesyonel teknik servisimiz, Baymak cihazlarınızın arızlarını özel tespit cihazları ile tespit ederek, var olan ya da var olma ihtimali olan tüm sorunları çözmek için uğraşır. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden faydalanmak, Baymak kombi ve iklimlendirme cihazlarınızın bakımlarını, arıza tespitlerini ya da arıza onarımlarını yaptırmak isterseniz sadece bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. İhtiyaç duyduğunuz her an bizlere ulaşabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

İçindekiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir