Sultanbeyli Baymak Servisi | 444 2 573

Sultanbeyli Baymak Servisi

Sultanbeyli Baymak Servisi disiplinli ve işinde uzman kadrosuyla değerli müşterilerimize kombi sektöründe faydalı olabilmek için 7/24 hizmet sunmaktadır. Sektörde öncü kombi servisleri arasında ilk sıralara girmeyi başaran ekibimiz sizlere daha da yararlı olabilmek adına zaman ilerledikçe kendilerini daha da geliştirmektedirler. Sultanbeyli ilçesinin tüm mahallelerine hizmet veren ekibimiz, bir telefon ile adresinize gelmektedir.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Kombi alanındaki tüm arıza ve diğer problemlerinizi çözümleyerek müşterilerimizi rahatlatmayı hedeflemekteyiz. Sorunları çözmede adeta dünya markasına haline gelen ekibimiz, başarılarından ötürü her zaman parmakla gösterilmektedir. Tam donanımlı ekibimiz sayesinde müşterilerimiz kaliteli hizmet almaktadır. Müşterilerimize uygun fiyatlar karşılığında profesyonel hizmet sunmaktayız. Firmamız tarafından bünyesine alınan tüm ustalarımızın kombi alanında yeterlilik belgeleri bulunmaktadır. Bu konuda müşterilerimizin hiç tereddüt yaşamamaları ve bizlere sonuna kadar güvenmelerini istemekteyiz.

Haftanın 7 günü tüm ekibi ile hizmet veren firmamız, sizlerin de tüm kombi bakım, onarım ve arıza işlemlerini hızlı bir şekilde çözmek için çaba göstermektedir. Bu hizmetlerden faydalanmak ve kaliteli bir firma ile çalışmak istiyorsanız Sultanbeyli Baymak Servisi ile irtibata geçebilirsiniz. 

Sultanbeyli Baymak Servisi
Sultanbeyli Baymak Servisi 7/24 Hizmetinizde!

Kombi Bakım ve Onarım İşlemi Nasıl Uygulanmaktadır?

Sultanbeyli Baymak Servisi ekibi olarak, sizlerin tüm bakım istekleri doğrultusunda hızlı bir şekilde adresinize ulaşmaktayız. Bu anlamda bizleri iletişim adresimizden arayarak çağrı merkezi ekibimiz ile ön görüşme sağlamanız yeterlidir. Kombi bakım ve onarım uygulamaları firmamız tarafından şu şekilde yapılmaktadır;

 • Kombi bakımı sırasında ustamız güvenlik açısından tüm vanaları kapatmaktadır. 
 • Daha sonra su ve gaz sızdıran yerlerin olup olmadığının kontrolleri sağlanmaktadır.
 • Kombi içerisindeki toz, partikül, kurum gibi maddelerin temizliği steril bir şekilde gerçekleşmektedir. 
 • Sonra ise uzman ekibimiz tarafından kombi içerisindeki tüm elektrik bağlantıları kontrol edilerek sorun olan yerler onarılmaktır. 
 • Kombi içerisindeki tüm iç-dış parçaların temizliği saf su ile sağlanmaktadır. 
 • Tüm gaz kontrolleri ve peteklerin kontrolü sağlandıktan sonra müşterilerimize yapılan işlemler hakkında bilgi verilir. 
 • Kombinizin kullanma kılavuzuna göre detaylı bilgi veren ekibimiz sizler için en az 1 yıl garanti imkanı sunar ve fatura kesilir. 

Siz kıymetli tüketicilerimiz bu kaliteli ve özenli hizmetten faydalanmak ve kombinizin tüm ihtiyaçlarını gidermek istiyorsanız Sultanbeyli Baymak Servisi olarak bir telefon yakınınızdayız. 

Firmamız Tarafından Tüketiciye Verilen Hizmetler

Sultanbeyli Baymak Servisi uzman ekibimizle Sultanbeyli ve civarı tüm noktalara kombi alanında aklınıza gelebilecek tüm sorunların çözüme kavuşmasını sağlamaktayız. Firmamızın kuruluş tarihinden itibaren binlerce müşterimizin kombi alanındaki sorunlarını çözümleyerek, onların daha rahat bir şekilde ısınmalarını sağlamışızdır. Bu doğrultuda müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri işimizi yaparken daha motive olmamızı sağlamaktadır.

Firmamıza müşterilerimiz tarafından verilen bu güveni hiçbir zaman sarsmamak ile birlikte müşterilerimizin istek ve arzuları doğrultusunda kaliteli hizmetimize devam etmekteyiz. Saygıdeğer müşterilerimiz tarafından Sultanbeyli ve çevresinde tercih edilmeye devam etmekteyiz. Sizler de bu gibi hizmet arayışındaysanız Sultanbeyli Baymak Servisi uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Sultanbeyli Baymak Servisi

Sultanbeyli Baymak Servisi olarak, iklimlendirme ve ısıtma cihazlarınızın bakımını ve onarımını  gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman kişilerden oluşturduğumuz ekibimizle her model Baymak kombi ve klimanın teknik servis hizmetini sağlamaktayız. 

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Kombi Bakımı Yaptırmak Önemli midir?

Uzun vadede yoğun olarak çalışan kombiler düzenli olarak bakıma ihtiyaç duymaktadır.  Cihazınızın bakımını yaptırmadığınız takdirde birtakım sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.  Ayrıca bakımsız bir kombi her an bozulabilir. Kombiniz evinizi yeterince ısıtamıyorsa, cihazın üzerindeki bar ibresi dengesizce yukarı ve aşağı hareket ediyorsa veya cihazdan rahatsız edecek kadar çok ses yükseliyorsa kombi bakımı gerekli hale gelmiş demektir.

Kombi Bakımı Yapılmadığında Ne Olur? Bozulur mu?

Belli periyotlarla kombi bakımı yapılmadığı takdirde cihazınız ani bozulma riski ile karşı karşıya kalacaktır. Bu nedenle kombi bakımı yaptırmak uzun vadede cihazınızın kullanım ömrünü arttırır. Düzenli olarak kombi bakımı yapılmadığında;

 • Kombinin çalışma ömrü azalır.
 • Verimliliği düşer.
 • Ani bozulmalar devamında ise büyük masraflar doğurabilir.
 • Doğalgaz tüketimi artar .

Kombi Servisi Arıyorsanız Dikkat Etmeniz Gereken Başlıca Hususlar

İklimlendirme ve ısıtma cihazları, gelişen teknoloji ile beraber daha donanımlı bir hale gelmiştir.  Bu nedenle cihazdan anlamayan biri tarafından kombi bakımı uygulaması yapıldığında cihazınızın bozulma riski artar. Dahası bilinçsiz birine cihazınızı emanet etmek, cihazın garanti kapsamı dışına çıkmasına da neden olabilir.  Bu nedenle kombi servisi bulmak önemli bir iştir. Öyleyse kombi servisi seçerken;

 • Kadrosunda gerekli belgelere ve yetkilere sahip personellerin bulunduğu kurumlar tercih edilmelidir.
 • Baymak teknik servisi olmayan kurumlar kombinize yanlış işlemler uygulayabilir.
 • Teknik servis kapsamına girmeyen kurumlardan hizmet talep edilmemelidir. Bu durum cihazınızın garanti kapsamının dışına çıkmasına neden olabilir.

Kombi Servisi Size Hangi Hizmetleri Sunabilir?

İklimlendirme ve ısıtma cihazlarının gelişen teknoloji ile beraber daha üst seviyelere çıkması nedeniyle cihazınızı anlamayan birine teslim etmemelisiniz.  Aksi takdirde cihazınız bozulabilir.  Bu nedenle Sultanbeyli Baymak Servisi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için kadromuzda yalnızca yeni nesil cihazlardan anlayan alanında bilgili mühendisleri çalıştırıyoruz.  Kombi bakımı veya onarımı için evinize gelen personelimiz en hızlı şekilde cihazınızın arızasını tespit edip onarır. Ardından kombi sızdırmazlık testi, kombi baca fanının kontrolü ve temizliği işlemlerini uygular. Bizi tercih eden müşterilerimize ayrıcalıklar sunuyoruz.  Bunun yanı sıra hem müşterilerimizin hem de personelimizin sağlığını gözeterek temizlik esnasında hiçbir kimyasal madde kullanımına yer vermiyoruz.

Baymak Teknik Servisinin Müşterilerine Sağladığı Hizmetler

Baymak Kombi Servisi, Baymak Klima Servisi ve Baymak Hidrofor Servisi ve Üniteleri sistemi olmak üzere üç farklı alanda hizmet sağlayan Baymak teknik servisinin müşterilerine sağladığı hizmetler şöyledir;

 • Sistem çizimlerinin ve diğer özelliklerin kontrol edilmesi,
 • Sızıntı ve kanal bağlantıları için test tüpü ile kontrol sağlanması,
 • Güç kaynağı ve kaynağın bileşenlerinin kontrolünün sağlanması,
 • Arızalı ekipmanların onarımı veya değişimi,
 • Takma ve bağlama işlemleri yaparak termostatları ve zamanlayıcıları ayarlamak,
 • Ekipmanı yakıt, su veya soğutma suyu kaynağına bağlama,
 • Sistemini son duruma getirerek stabilize etmeden önce kontrol sağlama.

Siz de kombi bakımı veya onarımına ihtiyaç duyduğunuz acil durumlarda teknik servis ekibimizle iletişime geçebilir, güvenilir ve hızlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisi İçin Arayın 444 2 573

İçindekiler

 1. songul diyor ki:

  2 gundur klıma servısını beklıyorum klıma soguk uflemıyor bu gun yarın dedıler ınternetten baymak eray servisi buldum aradım 1 saat dedıler sagolsun ustaları geldı gaz yokmus hallettıler valla cok tsk ederım eray baymak servisi memnun kaldım herkeze tavsıye ederım

 2. Ahmet diyor ki:

  Kombim bozuldu sürekli su damlıyordu servisler heralde oraya buraya yönlendirip durdular eray tekniki buldum sagolsunlar usta geldi halletti bu kadar işte tsk ederim baymak servis

 3. Seda diyor ki:

  Teşekkür ederim kombimiz bozukdu eray teknik servis geldi kombimizin sorununu giderdi çok teşekkür ederim kendilerine ve firmasına baymaga yakışır servis

 4. Batuhan diyor ki:

  Baymak servisi eray kombimin servisi be klimamida montaji yapan firma yillardir beraberiz ihtiyac olunca aninda kapimda ustalarin gercekten ne zaman isimiz dusse ustasini yolar iyi tanismisim sizle tsk ederim ustam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir