Şile Baymak Servisi | 444 2 573

Şile Baymak Servisi

 Kombi bakım ve onarım işlerini Şile Baymak Servisi olarak üstleniyoruz. Yalnızca alanında uzman insanlarla oluşturduğumuz kadromuzla  Şile ilçesinde müşterilerimize teknik servis hizmeti sağlamaktayız.  İklimlendirme ve ısıtma cihazlarınızın bakım ve onarım işlerinde en iyi hizmeti sunarak müşterilerimizi memnun etme amacını gütmekdeyiz.

Kombi Bakımı Yaptırmalı Mıyız?

Özellikle kış mevsiminde yüksek ayarda yoğun olarak kullandığımız kombiler belirli periyotlarla bakıma ihtiyaç duyar.  Bu bakım yapılmadığı takdirde bar ibresinde aşağı yukarı hareketlenmeler, cihazın evi yeteri kadar ısıtmaması, yüksek ses gibi problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Kombinizde olağanın dışında seyreden herhangi bir durumla karşılaşıyorsanız kombi bakımı yaptırmalısınız demektir. 

Kombi Bakımı Yaptırmazsam Olur mu?

Kombi bakımını düzenli şekilde yaptırmazsanız  cihazınızın her an bozulabilme riskini de göze almışsınız demektir. Kombi bakımı yaptırmak uzun vadede cihazınızla kullanım ömrünü uzatarak size kazanç sağlar. Kombi bakımı yaptırmazsanız,

·       Kombinin çalışma ömrü azalır.

·       Verimliliği düşer.

·       Ani bozulmalar devamında ise büyük masraflar doğurabilir.

·       Doğalgaz tüketimi artar.

Şile Baymak Servisi
Şile Baymak Servisi

Kombi Servisi Arayanların Bilmesi Gereken Bilgiler

Kombinize cihazdan anlamayan birinin müdahale etmesi durumunda beklenmedik sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bilinçsiz birinin kombinize bakım veya onarım adıyla işlem uygulaması cihazınızı bozabilir. Ayrıca bu durum cihazınızın garanti kapsamına dışına çıkmasına neden olabilir.  Bu yüzden kombi servisi ararken,

·        Kadrosunda gerekli belgelere ve yetkilere sahip personellerin bulunduğu kurumlar tercih edilmelidir.

·        Baymak teknik servisi olmayan kurumlar kombinize yanlış işlemler uygulayabilir.

·        Teknik servis kapsamına girmeyen kurumlardan hizmet talep edilmemelidir. Bu durum cihazınızın garanti kapsamının dışına çıkmasına neden olabilir.

Şile Baymak Servisinin Müşterilerine Sağladığı Hizmetler

Baymak Servisi olarak hizmet verdiğimiz Şile ilçesinde yeni nesil cihazların kullanımının giderek yaygınlaştığını göz önünde bulundurarak yalnızca her tip cihazdan anlayan alanında yetkin mühendislerle çalışmaktayız. Evinize gelen teknik servis personelimiz kombinizin gerekli tamir işlemini en kısa sürede tamamlar. Ardından kombi sızdırmazlık testi, kombi baca fanının kontrolü ve temizliği yapılır. 

Baymak Kombi Servisi, Baymak Klima Servisi ve Baymak Hidrofor Servisi ve Üniteleri sistemi olmak üzere üç farklı alanda hizmet sağlayan Baymak teknik servisinin müşterilerine sağladığı hizmetler;

·       Sistem çizimlerinin ve diğer özelliklerin kontrol edilmesi

·       Sızıntı ve kanal bağlantıları için test tüpü ile kontrol sağlanması

·       Güç kaynağı ve kaynağın bileşenlerinin kontrolünün sağlanması

·       Arızalı ekipmanların onarımı veya değişimi

·       Filtre değişimi, hat temizliği, soğutucuya akışkan doldurarak cihazın performansının iyileştirilmesi

·       Takma ve bağlama işlemleri yaparak termostatları ve zamanlayıcıları ayarlamak

·       Ekipmanı yakıt, su veya soğutma suyu kaynağına bağlama

·       Sistemini son duruma getirerek stabilize etmeden önce kontrol sağlama

İhtiyacınız olan kombi servisi hizmetini sizin için 7/24 sağlamaktayız.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir?

Şile Baymak Servisi çalışkan ekibi olarak Şile ve civarında olan tüm müşterilerimizin kombi bakımı işlemlerini seve seve uygulamaktayız. Kombi servis firması olarak müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışan ekibimiz sizlerin tüm istek ve arzularını yerine getirmektedir. Müşterilerimizin düşüncesini son derece önemseyen kombi servisi firmamızın alanında uzman ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Almış olduğu eğitimlerle bilgi sahibi olan ekibimizin sizlerin işlemlerinde de pratiğe dökerek her geçen gün kendilerini geliştirmektedir.

Kombi bakımının önemi her seferinde müşterilerimize vurgulayan kombi servisi ekibimiz her sene en az bir kere yaptırılmasını gerektiğini vurgulamaktadır. Müşterilerimizin kombi bakımı alanında titiz ve temiz işçiliği olan bir firma arayışında iseniz Şile Baymak Servisi iletişim adresimizden bizlerle iletişime geçerek randevu talebinde bulunabilirsiniz. 

Kombilerin İç Temizliği Neden Önemlidir?

Şile Baymak Servisi ekibi olarak tüm müşterilerimizin kombi alanındaki bakım, onarım ve arıza işlemleri için yardım olmaktayız. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışan ekibimiz sizlere yararlı olabilmek adına haftanın 7 günü durmaksızın çalışmaktadır. Kombilerin ve kombi borularının iç temizliği çok önemlidir. Bu sebebi ise kombi borularının içerisinde oluşan partikül, kurum ve diğer maddelerin oluşması kombinizin ömrünü kısaltmakta ve daha verimsiz çalışmasını sağlamaktadır.

Kombi bakımı esnasında ise uzman ekibimiz saf su ile bu boruların ve kombi içerisinde oluşan tüm partikül ve tozların temizliğini sağlamaktadır. Bu detaylı temizlikten yararlanmak ve kombilerinizin daha da verimli çalışmasını istiyor ve arzu ediyorsanız Şile Baymak Servisi iletişim adresimizden bizlere iletişime geçerek ön görüşme sağlayabilirsiniz. 

İçindekiler

Şile Baymak Servisi | 444 2 573” te bir düşünce

  1. Aykut diyor ki:

    Tsk baymak servisi mukemmel basarili tecrubeli ustalariniz varmisbilk defa hizmet aldim firmajizdan memnun kaldim basarilarinizin devamini dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir