Maltepe Baymak Teknik Servis | 444 2 573

Maltepe Baymak Teknik Servis

Maltepe Baymak teknik servis işletmemiz ısıtma sisteminde “Maltepe Baymak Teknik Servis” hizmeti vermeyi hedeflemektedir ve Maltepe Baymak Teknik Servis teknik destek sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. İstikrarlı çalışmalarımız ve sürekli gelişen hizmet teknolojimiz ile farklı zamanlarda organizasyon içerisinde gerekli eğitimleri almaya devam etmektedirler. Bünyemizde geliştirdiğimiz çalışma stratejimiz sayesinde kaliteli, zamanında ve hızlı hizmet anlayışı ile gazlı ısıtma teknolojisi için teknik hizmetler sağlamaktayız. Kuruluşumuz, kurumsallık ile birleşen kaliteli ve kalıcı hizmet ilkeleriyle büyümektedir. Baymak kombi teknik servisinde;

– Cihazı istediğiniz ısıtma ayarına getirebilirsiniz. Maltepe Baymak Teknik Servis kombi ekipmanlarınızı düşük sıcaklıkta tutarak kombinize zarar vermemelisiniz.

İstanbul Baymak Maltepe teknik servisi Kombi ekipmanları sızdırmazlık ekipmanları ve baca ekipmanları olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Baca montaj ekipmanının bacayı temizlemesi gerekir.

Maltepe Baymak Teknik Servis
Maltepe Baymak Teknik Servis

Baymak Kombi Teknik Servis


Kapalı yanma alanına sahip Baymak kombinasyon ekipmanlarıdır. Hermetik dediğimiz cihaz baca bağlantısı gerektirmez. Sıcak oda kapalıdır. Maltepe Baymak Teknik Servis Bir fan yardımıyla gazın yanması için gerekli temiz havayı içine çekerler. Aynı şekilde yanma sonucu oluşan kirli egzoz gazını da dışarıya aktarırlar. Mühürlü Maltepe Baymak Teknik Servisi kombi cihazı dediğimiz şey mutlaka bir baca vasıtasıyla dış ortama bağlanmalıdır.
– Maltepe Baymak Teknik Servis hizmetinde kullanmış olduğunuz Baymak kombinizin kullanım süresi sonunda bakıma ihtiyacı vardır ve yılda bir kez tamir ettirmeniz gerekmektedir.
– Kışın kullandığınız Baymak kombi ekipmanlarını düşük sıcaklıkta tutabilirsiniz.
-Portföyünüzde ortaya çıkan sorun ve problemlere asla müdahale etmeyin.
– Kazanın su basınç ayarını bir buçuk bar seviyesinde tutmalısınız.
– Peteğin ısıtma sıcaklığından memnun değilseniz sıhhi tesisat temizliği yapmanız gerekir.

Maltepe Baymak Servisi – 444 2 573

Baymak Servisleri sizin için ne yapabilir?

Isıtma, soğutma ve iklimlendirme sistemleri daha karmaşık hale geldikçe, Baymak mühendislik yüksek öğrenim veya örgün çıraklık adaylarını tercih etmektedir. Bazı yargı bölgeleri teknisyenlerin lisanslı olmasını gerektirir. Baymak’ın servis mühendislik ekibi genellikle Baymak Kombi Servisi, Baymak Klima Servisi, Baymak Kombi Servisi, Baymak Hidrofor Servisi ve Üniteleri pompa garantisinde bu onarım ve onarım prosedürlerini takip eder. Baymak:

 • Sistem çizimlerini ve diğer özellikleri kontrol edin
 • Sızıntı veya kanal bağlantıları için test tüpü
 • Güç kaynağı devrelerini ve bileşenlerini kontrol edin
 • Arızalı ekipmanı onarın veya değiştirin
 • Filtreleri değiştirerek, hatları temizleyerek veya soğutucu akışkan doldurarak sistem performansını iyileştirin
 • Takın, bağlayın veya termostatları veya zamanlayıcıları ayarlayın
 • Ekipmanı yakıt, su veya Soğutma suyu kaynağına bağlayın
  Sistemi en son duruma getirerek sistemi stabilize etmek için kontrol edin
Maltepe Baymak Servisi

Baymak Klima Servisi Ne Zaman Aranmalı?

Soğutma sisteminizin çalışmasında bir şeyler ters giderse, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda olma ihtimali vardır. Klimanızın kanal sisteminden olağan dışı veya beklenmedik sesler, anormal ısı seviyeleri veya damlamalar görüyorsanız, Baymak klima tamir servisinden yardım alma zamanı gelmiştir. . Bazen sorun çok küçüktür ve biraz beceri yeterlidir. Uğruna çalıştığın bir şeyi görmekten daha iyi bir ödül yoktur.

 • Klimanızın kumandasını kontrol ediniz, klimanın pili zayıflamış olabilir.
 • Hava filtresinin kirli olmadığını kontrol edin, çıkarın ve mümkünse temizleyin.
 • Klimanızın termostat ayarını kontrol edin, istediğiniz ayarda mı?
 • A/C devre anahtarınızı kontrol edin, sigorta atmış olabilir.
  dış ünitenizi kontrol edin, nefes almasını engelleyen herhangi bir şey varsa temizleyin.

BAYMAK’ın HVAC (Isıtma / Soğutma / İklimlendirme) hizmetleri için en iyi konut ve ticari hizmet sağlayıcısı olarak tanınıyoruz. Profesyonel ekibimiz her sistem ve model konusunda üst düzey bilgi ve deneyime sahiptir. Klima üniteleri, kombiler, hidrofor pompalarının yerinin tespiti, montajı demontajı dahil olmak üzere 7/24 acil bakım ve onarım hizmetleri verebilmekteyiz.

Maltepe Baymak Teknik Servisi Kombi bakımı, sadece kazan bakımı ve kaçak testinin belirlenmesinde değil, arızalı parça ve eksik veya yetersiz malzeme tespitinde de büyük önem taşımaktadır.

Bahsettiğimiz büyük markaların ürünleri üzerinde gerekli işlemleri yapmak üzere sizlere gönderdiğimiz personelimizin birçok farklı özelliğin olmasına dikkat ediyoruz. Kuruluşumuzda çalışacak olan çalışanların öncelikle hizmet verdiğimiz alanla ilgili bir eğitim kurumundan veya bir kurstan eğitim almaları gerekmektedir. Ayrıca, yaratıcılığa ve meraklılığa sahip olmalısınız.

Kombilerin bakımları mümkün olduğu kadar sökülmeden firmamız tarafından yapılmaktadır. Şirketimiz çalışanları ayrıca kombilerin sızdırmazlık testlerini de yapmaktadır. Kombi baca fanı da kontrol edilerek temizlenir. Uygun fiyatlara kaliteli hizmetler de firmamız personeli tarafından verilmektedir. Arızalı kombi nasıl yapılır diyenler için en doğru adresin firmamız olduğunu açıkça belirtmeliyiz. Belgelere sahip olan firmamız personeli kombinizi ilk günkü haline geri getirir. Tüm kombi arızaları firmamız personeli tarafından etkin bir şekilde ele alınmaktadır. Temizlik işlemlerini uzman ekibimiz ve yetkin kişiler tarafından kimyasal kullanılmadan gerçekleştiriyoruz.

Kombi Alanında Acil Durumda Nasıl Hareket Edilmelidir?

Maltepe Kombi Servisi firma çalışanları olarak müşterilerimize acil durumda hiçbir şekilde müdahalede bulunmaya çalışmamaları gerektiğini dile getirmektedir. Müşterilerimiz yaşam alanlarında herhangi bir gaz sızıntısı ya da peteklere sıcak suyu vermeme gibi birçok sorunla karşılaştığında hiçbir şekilde kombinize bir işlem ya da müdahale etmeden hemen kombi servis firmamız ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

Kombiler her zaman güvenli ellerin müdahale edebileceği ürünlerdir. Oluşan herhangi bir sorun karşısında evinizde yapacağınız müdahale sonucunda hem maddi hem de manevi sıkıntılar doğurabilir. Bu anlamda firmamızın ustaları tarafından her zaman müşterilerimizin kombilere müdahale etmemeleri için ikazlarda bulunmaktadır. Kombinizin herhangi bir yerinden geldiğini hissettiğiniz gaz kokusundan sonra hemen hızlı bir şekilde vanaları kapatmanızı ve ortamdaki tüm camları açmanızı tavsiye ederiz. Daha sonra ise Maltepe Kombi Servisi iletişim numaramızdan bizlerle iletişime geçerek konu ile alakalı yardım talep ederek ne yapılması gerektiğini ve yardım ekibi yönlendirmelerini rica etmelisiniz.  

Kombi Alanında Öncü Marka 

Maltepe Kombi Servisi firma kadromuz sizlere kombi alanında çok kaliteli öncü markalar arasında yer almaktadır. Kombi servisi çalışanları olarak siz değerli müşterilerimize sonsuz kaliteli ve disiplinli hizmet sunarak sizlerin memnuniyetini kazanmak bizler için bir onurdur. Bu anlamda müşterilerimizin memnuniyeti ve istekleri doğrultusunda elimizden gelenin daha fazlasını yapacağımıza inanabilirsiniz. Maltepe mevkiinde en iyi kombi servis hizmetini veren firmamız, bizleri tercih etmeniz durumunda birçok avantajdan yararlanacağınızı bildirmek isteriz. Peki bu avantajlar nelerdir gelin sizlere maddeler halinde açıklayalım.

 • Bizleri tercih etmeniz durumunda eğitimli ve yeterlilik belgesi sahibi olan ustalarla çalışacaksınız. 
 • İkinci bir avantaj ise kombi işlemleri esnasında sizlerin sıkıntılarını dinleyerek o şekilde bir yol izlemekteyiz. 
 • Kullanılan malzemelerin kesinlikle %100 orijinal ve kaliteli olmasına özen göstermekteyiz. 
 • Kombinizin parça değişimi esnasında kesinlikle kombinizin marka ve modeline ait parçaların tekrar takılmasına özen göstermekteyiz. 
 • Firmamız tarafından değerli müşterilerimize garanti hizmeti vermekteyiz. İşlemlerini yaptığımız kombilerinizin bizlerin ardından çıkacak sorunları Maltepe Kombi Servisi  firmamız yetkilileri üstlenerek o sorunun hemen çözüme kavuşturulmasını sağlamaktayız.  

İçindekiler

 1. Husamettin diyor ki:

  Baymak kombim var servisi aradim çok eski kombi yenisini alın dediler internetten eray baymak servisini buldum geldiler olmaz denilen kombiyi yerinde yaptılar com mutlu oldum tsk ilgili ayhan beye iyiki varsiniz

  • Serap diyor ki:

   Slmlar baymak servisi kombim baymak lambert aşırı ses yapmaya başladı akşam geldim hepşen durmuş bu kimi bulurum derken ınt rast gele aramaya başladım eray servisi aradım telefona çıkan beyefendi yönlendireceğini söledi gerçekten usta aradi musaitmisiniz diye tebrik ederim baymak eray firmasina

  • Fati diyor ki:

   Slm Eray bey klimaya ustanın geldi sagolsun sicak üflemeye basladj birden halletti bakımından yaptj çok TSK ederim memnunum ustasından

 2. murat diyor ki:

  baymak kombım var ses lı calısıyordu sıcak suda az gelıyordu baymak eray teknıkten usta geldı sorunu gıderdı uygunda fıat verdı tsk eray servıs hızlı ve guvenılır bı fırma

 3. Defne diyor ki:

  Baymak servisi teşekkür ederim tatil günü geldiler kombim su akıtiyordu sorunumuzu hallettiler iyiki varsiniz Eray teknik on numara usta teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir