Kurtköy Baymak Servisi | 444 2 573

Kurtköy Baymak Servisi

Kurtköy ilçesi ve çevre semtlerinde, Kurtköy Baymak Servisi ekibi olarak, kombi alanında her zaman hizmet vermekteyiz. Alanında profesyonel ekibimiz ve müşteri hizmetleri birimimiz ile, bize ihtiyaç duyduğunuz her an yardımcınız oluruz. Kombilerinizde bulunan sorunları uzman ekibimiz en kısa sürede çözümleyerek siz değerli müşterilerimizin zaman kaybı yaşamaması için çabalar. Firmamız için, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti çok önemlidir.

Kombilerinizde oluşan ya da oluşabilecek tüm problemleriniz için Baymak teknik servisi olarak sizlere, cihazınıza uygun çözümler sağlıyoruz. Müşterilerimize her zaman özenli ve kaliteli hizmet vermek, firmamızın önceliklerinden biri olmuştur. Ekibimizde yer alan tüm personelimiz, alanlarında uzman ve yetkin kişilerdir.

Kurtköy Baymak Servisi

Kombilerinizde oluşan problemleriniz için haftanın 7 günü 24 saat bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Kombilerinizin tüm arıza, onarım ve bakım işlemlerini uzman ekibimiz, hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Kaliteli ve güvenli bir hizmet almak isteyen tüm müşterilerimiz Kurtköy Baymak Servisi ile iletişime geçebilir.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Kurtköy Baymak Servisi ekibi olarak, yaptığımız işte en iyisi olmak için her zaman kendimizi daha da geliştirerek kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Deneyimli ekibimizle, istediğiniz her an sizlere ulaşarak kombileriniz ile ilgili yaşadığınız sorunları gidermeye çalışıyoruz. Kurtköy Baymak Servisi ekibimizin, kombi bakım ve onarım işlem sürecinde neler yaptığından bahsedecek olursak;

 • Ekibimiz adresinize hızla ulaştıktan sonra kombi ile bağlantılı olan tüm vanaları kapatır.
 • Gerekli aletlerle kombinizde gaz ya da su sızıntısı olup olmadığı kontrol edilir.
 • Kombinizin içerisinde, kombinize zarar veren ve zarar verme ihtimali bulunan maddeler detaylı ve doğru bir şekilde temizlenir.
 • Kombinizin tüm elektrik bağlantıları, uzman ekibiz tarafından kontrol edilir. Arızalı ya da sorun oluşturabilecek yerler tespit edilerek onarılır.
 • Kombinizin iç ve dış parçaları uygun şekilde temizlenir.
 • Kombinizin tüm gaz ve petek kontrolleri yapılır.
 • Ekibimiz yaptığı işlemlerin hepsi hakkında sizlere bilgi verir.
 • Onarımda kullanılan ürünlerin sertifikaları,1 yıllık garanti belgesi ve işlemlerin faturası siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Bahsettiğimiz işlemler, uzman ekibimizin genel olarak uyguladığı işlemler olsa da her onarım, bakım ya da arıza işlemleri bu şekilde olmayabilir. Kombinizin ihtiyaç duyduğu işlemi, teknik servis ekibimiz tespit ettikten sonra kombinize uygun olarak uygular. Sizler de Kurtköy Baymak Servisi ile kombinizin ihtiyaç duyduğu bakım, onarım ya da arıza işlemlerinizi güven ve kalite farkıyla çözüme kavuşturun.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Kombi Bakımının Önemi Nedir?

Her mevsim çalışan kombiler, özellikle kış mevsiminde daha yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Sürekli çalışan bu cihazlar, düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyar. Yapılan bakımlar, cihazınızın daha verimli çalışmasını sağlar ve ileride oluşabilecek bir takım sorunlara karşı korur. Bakımı yapılmayan kombiler, kısa ya da uzun vadede, sizi her an bir arızalanma ile karşı karşıya bırakabilir. Kombilerinizin aniden bozulma ihtimalinin yanında cihazınızın verimliliği de düşer. Cihazın verimliliğinin düşmesiyle birlikte, çalışmak için kullandığı enerjilerde artışlar meydana gelir ve bu durum da faturalarınızın yükselmesine neden olur.

Bakımsız kombilerin çalışma ömürleri de kısalacaktır. Kombinizi uzun yıllar kullanmak istiyorsanız, düzenli olarak bakımlarını yaptırdığınız takdirde bu isteğiniz gerçekleşecektir. Çünkü periyodik bakımı yapılan kombilerin kullanım ömürleri uzamaktadır.

Kurtköy Baymak Servisi her zaman hizmetinizde!

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Kombi Servisi Tercihlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Her geçen gün değişen ve gelişen kombiler, yalnızca alanında uzman kişiler tarafından kontrol edilmeli ve arıza durumda onarılmalıdır. Bu cihazları tam olarak bilmeyen kişiler tarafından yapılan bakım ya da onarım işlemlerinin sonucunda cihazınızda daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Bu tür durumlarda yapılan hatalı işlemler, kombinizin garantiden çıkmasına neden olabilir.

Oldukça dikkatli davranılması gereken kombileri sadece güvenilir ve kaliteli hizmet sunan kombi servisine emanet etmelisiniz. Kombi servisi tercihlerinizde dikkat etmeniz gerekenleri sıralayacak olursak;

 • Kombi servisi ekibinin her çalışanı alanında uzman ve yetkin kişiler olmalıdır.
 • Servisin kullandığı ya da kullanacağı tüm malzemeler orijinal ve sertifikalı olmalıdır.
 • Firmanın güvenirliliği de oldukça önemlidir.

Kombinizde oluşan her türlü arıza, onarım ya da acil durumlarda, Kurtköy Baymak Servis ile iletişime geçerek kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet alabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

İçindekiler

 1. Melike diyor ki:

  Baymak kurtkoy servisi tsk ederim size ayni gun kombimin degisimini yaptilar guvenilir servis gercekren cok memnun kaldim herkese tavsiye ederim saygilar cocuklar

 2. Zeliha diyor ki:

  TSK baymak kombi bozuldu ekran gitti servis geldi halletti ustalarının profesyonel temiz ortalığı dağıtmadan çalışıyorlar ustaniza TSK ederim gerçek servis iste

  • Hamit diyor ki:

   Sayın baymak yetkilisi size ilginizden dolayı tsk ederim klima sıcak ürküyordu servis talep ettim sağolsun ustanız zamanında geldi çok memnun olduk tsk eray bey

 3. Kutlay diyor ki:

  Dolcevita marka kombinmiz var aşırı gürültülü çalışmaya başladı int baymak servisini aradım lütfen acil olursa seviniriz dedim 10 dakika sonra donus yaptilar ekibi yonlerdik dediler TSK ederim Eray servis hanım efendiye ilgisinden dolayı TSK ederim herkese tavsiye edeceğim sizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir