Koşuyolu Baymak Servisi | 444 2 573

Koşuyolu Baymak Servisi

Koşuyolu Baymak Servisi olarak, kombi ve klima sorunlarında bize ihtiyaç duyulan her an hizmet vermekteyiz. Kombi ve klimalar, her mevsim yoğun olarak çalışan elektronik cihazlardır. Bu cihazlar bu kadar yoğun çalışmalarının ardından bakıma ihtiyaç duyar. Kombi ve klimaların periyodik olarak bakımlarının yapılması cihazların kullanım ömürlerinin süresini doğrudan etkilemektedir. Periyodik bakımları yapılan baymak kombi ve klimaların verimliliği artar.

Baymak kombi ve klimaların bakımlarını yalnızca Baymak Servisi yapmalıdır. Cihazlardan anlamayan diğer kişiler, cihazlarda büyük hasarların oluşmasına neden olacak hatalar yapabilmektedir. Bu sebeple de Baymak kombi ve klimaların tüm bakım, onarım ve arıza işlemleri için Koşuyolu Baymak Servisi’ne 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Koşuyolu Baymak Servisi

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Kombide Gaz Kaçağı Neden Olur?

Gaz kaçağı, oldukça tehlikeli bir durumdur. Doğalgaz, kokusu olmayan bir gazdır. Fakat gaz kaçağı durumlarının farkına varılabilmesi için gaza özel bir koku eklenmektedir. Koku, çürük yumurta veya çürük sarımsak kokusunu anımsatabilir. Bu tarz bir koku aldığınız zaman gaz kaçağının olma ihtimalinden şüphelenebilirsiniz.

Kombilerde yaşanan gaz kaçağının pek çok nedeni bulunabilir. Bu nedenlerden bazıları şöyledir;

 • Kombi bacasının bakımının aksatılması,
 • Kombi bacasının temizliğinin yapılmaması ve başlığının takılmaması,
 • Kombi bacasının çekişinin bozulması sonucunda gazı tahliye edememesi,
 • Kombi bakımının yetkili olmayan kişiler tarafından yapılması ve bu bakımda yapılan hatalı bir işlemin gaz ile ilgili kısımların arızalanmasına neden olması.
Koşuyolu Baymak Servisi

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Kombide Gaz Kaçağı Olması Durumunda Yapılması Gerekenler

Kombi gaz kaçaklarında kombinin bulunduğu alan oldukça önemlidir. Kombiniz balkon gibi ev dışında bir alanda bulunuyorsa oluşan gaz kaçağı havaya karışarak büyük zarar vermeyebilir. Fakat ev içerisinde bir alanda bulunuyorsa oluşan gaz kaçağı ölümcül bir tehlike taşıyor olabilir. Kombide gaz kaçağı olduğu şüphesi duyulduğunda hemen doğalgaz vanalarını kapatıp, doğalgaz acil hattını arayarak yardım istenmelidir. Ayrıca Baymak Teknik Servisi’nden de yardım istenmelidir.

Kombide gaz kaçağı olduğunda ya da olma ihtimali olduğunda yapılmaması gereken şeyler vardır. Kombide gaz kaçağı durumunda yapılmaması gerekenler şöyledir;

 • Çakmakla kontrol etmeye çalışmak,
 • Kaçağın olma ihtimali olan yerde telefonla konuşmak,
 • Elektrikli cihazları çalıştırmak.
Koşuyolu Baymak Servisi

Kombide gaz kaçağını olması durumunda kesinlikle yukarıdaki gibi şeylerin yapılmaması gerekir. Çünkü bu can ve mal kaybına sebep olabilir. Bu yüzden böyle durumlarla karşı karşıya kalındığında sakin ve bilinçli hareket edilmelidir. Kombinde gaz kaçağı olma ihtimalinde ise yapılması gerekenler şu şekildedir;

 • Doğalgaz vanası kapatılmalı,
 • Kombi ve diğer elektrikli aletler de kapatılmalı,
 • Kaçağın bulunduğu alandan uzaklaşılarak hemen yardım istenilmeli,
 • Ev içerisinde bulunan gazın çıkması için cam, kapı açılarak ortam havalandırılmalı,
 • Baymak Kombi Teknik Servisi’ne de haber verilmeli,
 • Yetkili kişiler gelene kadar cihaza müdahale edilmemeli.

Kombide oluşan doğalgaz kaçağı durumu büyük tehlike oluşturabilir. Kombilerin doğalgaz kaçağı yapmasının en büyük nedenlerinden biri, bakımlarının düzenli olarak uygun şekilde yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Düzenli bakımları yapılmayan kombiler, kullanıcıları fark etmese de arıza oluşturabiliyor. Fark edilemeyen arzılar da büyük sorunları beraberinde getiriyor.

Koşuyolu Baymak Servisi olarak, müşterilerimizin kombilerinde doğalgaz kaçağı gibi durumlar yaşamaması için tüm Baymak kombi bakımlarını en detaylı şekilde yaparak teslim ediyoruz. Sizler de kombilerinizin düzenli bakımlarını güvenilir bir firma tarafından yapılmasını istiyorsanız, Koşuyolu Baymak Servisi olarak her zaman bize ulaşabilirsiniz. Uzman ve deneyimli ekibimizle Baymak kombilerinizin bakımları başta olmak üzere tüm arıza ve onarım işlemlerinizi en iyi şekilde yaparız. Kombi ve kombiye dair her şey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

İçindekiler

Koşuyolu Baymak Servisi | 444 2 573” te bir düşünce

 1. Fisun diyor ki:

  Slm eray teknik baymak marka hidrofor var binamızda servisi aradım sağolsunlar usta geldi arızayı yaptı ustanız çok tecrübeli tsk baymak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir