Kombi Arızaları | 444 2 573

Kombi Arızaları

Baymak Kombi Arızaları

Kombi arızaları genellikle kullanıcı hatasından ya da bakım ve temizliği düzgün bir şekilde yapılmayan kombilerde meydana gelmektedir. Uzun yıllar boyunca kullanılan kombiler zaman içerisinde birçok farklı arızayı verebilir. 

Baymak Kombi Teknik Servis ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren en kısa süre içerisinde kombi arızalarını gideriyoruz. 7 gün 24 saat boyunca iletişime geçebileceğiniz servisimiz profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. 

Baymak Kombi Teknik Servis

Uzun yıllardır kombi bakım ve onarım, kombi temizlik ve kombi arıza alanında hizmet veren Baymak Kombi Teknik Servis firmamız üst düzey hizmet kalitesi ve kalifiye işçilik ile hizmet vermektedir. 

Yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimi müşterilerimize bilgi ve birikim eşliğinde aktaran uzman ekiplerimiz kombi arızalarını en kısa süre içerisinde çözerek problemleriniz ortadan hızlı ve kolay bir şekilde ortadan kaldırıyor. 

Soğuk sonbahar ve kış aylarında, olumsuz hava koşullarında sizleri mağdur etmeden kombi arızalarını çözen profesyonel Baymak Kombi Teknik Servis uzman ve ekipleri adresine gelerek titiz ve düzenli çalışma ile arızaları ortadan kaldırıyor.

Baymak Kombi Arızaları Nelerdir ?

Baymak kombi arızaları kullanıcılardan ya da zaman içerisinde kombi kullanım şeklinden kaynaklanan çoğunlukla çözülebilir problemlerdir. 

Kombi Arızaları
  • E1 Arıza Kodu: Gaz blokajı hatasını ifade eder.
  • E2 Arıza Kodu: Termostatta bir sorun meydana geldiğini göstermektedir.
  • E3 Arıza Kodu: Baca basınç sensoru ve baca termostat sensöründe meydana gelen arızayı ifade eder
  • E5 Arıza Kodu: Isıtma devresinin sensöründe bir arıza meydana geldiğini gösterir.
  • E6 Arıza Kodu: Kullanım sıcak su devresi ntc sensöründe bir arıza olduğunu ifade eder.
  • E10 Arıza Kodu: Düşük su basıncı uyarısını ifade eden arıza kodudur.
  • E25 Arıza Kodu: En fazla sıcaklığa ulaşıldığını gösteren arıza kodudur.
  • E35 Arıza Kodu: Alev oluşumunun başladığını ifade eden arıza kodudur.

Baymak kombinizde meydana gelen kombi arızalarını çözmek için yetkili servis olan Baymak Kombi Teknik Servis firmamız ile iletişime geçerek en kısa süre içerisinde en doğru hizmeti alabilirsiniz. 

İçindekiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir