Kavacık Baymak Servisi | 444 2 573

Kavacık Baymak Servisi

Kavacık Baymak Servisi ilçesi ve çevre semtlerinde, Kavacık Baymak Servisi olarak, kombileriniz için bize ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli teknik ekibimiz ve çağrı merkezi ekibimiz haftanın 7 günü 24 saat sizlere hizmet vermektedir. Kombi bakımları, onarımı ya da arıza işlemlerinin hepsi için sadece bize ulaşmanız yeterlidir. Kombilerinizle yaşadığınız tüm sorunları gün içerisinde tamamlıyoruz. Değerli müşterilerimizin zaman kaybını önlemek için işlemlerimizi en kısa sürede çözüme kavuşturup teslim ediyoruz. Kombi işlemlerinizi tamamlarken kaliteli ve orijinal ürünler kullanarak cihazınızın arıza yapmasına engelliyoruz. Baymak kombilerinizde oluşabilecek her türlü arıza için bizlere ulaşabilirsiniz. Ne zaman isterseniz uzman ekibimiz ve tam donanımlı araçlarımız sizlere ulaşarak sorununuzu çözümler.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Kombi Filtresi Nedir? Kombi Fitresi Temizliği Neden Önemlidir?

Kombi filtresi, kombiye yabancı maddelerin girmesini engelleyen parça ve parçalardır. Kombinin alt tarafında yer alan filtreler, şebeke suyu ve peteklerden gelen suyu filtreler. Bu filtreler, kör tapaların alt kısmında yer almaktadır ve kullanıcıların hemen ulaşabileceği yerlerde değildir.

Şebeke suyu filtresi, su ile birlikte gelebilecek tüm yabancı madde ve cisimlerin kombiye zarar vermemesini önler. Ayrıca şebeke suyunda kireç ya da kir bulunma durumu da kombiye zarar verebilir. Kalorifer peteklerinden gelen su filtresi de; petekteki suların kombiye gelene kadar geçtiği tesisattan gelebilecek yabancı madde ve cisimlerin kombiye ulaşmasını önler. Kalorifer petekleri ve tesisat içerisinde dolaşan suyun sürekli ısınıp soğuması, suda kireçlenme olasılığını artırmaktadır. Filtresiz, filtresi zarar görmüş ya da çok kirlenmiş filtreler kombi için büyük tehdit oluşturur.

Kombi filtrelerinin temiz olması, kombinin çalışma performansını doğrudan etkiler. Kombi filtrelerinin temizliği uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Temizlenemeyecek durumda olan ya da çok hasar görmüş filtreler orijinal ürünlerle değiştirilmelidir. Sizler de kombinizin filtre bakımlarını yaptırıp cihazınızdan daha fazla verim almak isterseniz profesyonel bir firmaya ya ulaşmalısınız. Kombilerinizin filtre bakım, onarım ya da değişim işlemleri ve kombiye dair her şey için Kavacık Baymak Servisi‘ne ulaşabilirsiniz.

Kavacık Baymak Servisi

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Kombi Filtre Temizleme İşlemi

Kombi filtreleri kombiler için oldukça önemli parçalardır. Bu sebeple de temiz ve bakımlı olması konusunda çok dikkat edilmelidir. Kavacık Baymak Servisi olarak, uzman ve deneyimli ekibimizin kombi temizleme işlemleri şu şekilde ilerler;

 • Adresinize ulaşan ekibimiz, kombinizle bağlantılı tüm su vanalarını kapatır.
 • Kombinin suyu boşaltılır ve kör tapalar uygun aletlerle açılır.
 • Kör tapalar içerisinden dikkatle filtreler çıkarılır.
 • Çıkarılan kombi filtreleri saf su ile özenle temizlenir.
 • Temizliği yapılan kombi filtreleri dikkatle yerlerine yerleştirilir.
 • Kör tapalar da tekrar yerlerine takılır. Kör tapalar yerlerine takılırken tapaların arasına keten sarılır ve su sızıntıları bu ketenlerle engellenir.
 • Kör tapalar tamamen takıldıktan sonra kombi bağlantılı tüm vanalar açılır.
 • Kombiye su takviye edildikten sonra kombi çalıştırılır.
Kavacık Baymak Servisi

Tüm bu işlemler sonucunda kombinizin daha düzgün ve verimli çalıştığını rahatlıkla fark edebilirsiniz. Kombinin filtreleri dahil olmak üzere tüm bakımlarının yapılması, cihazınızın kullanım ömrünü uzatır ve daha da verimli çalışmasını sağlar. Bu sebeple kombilerinizin bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız hem cihazınızın hem de sizlerin yararına olacaktır. Kombi bakım, onarım ya da arıza işlemleri için Kavacık Baymak Servisi‘ni her zaman tercih edebilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

İçindekiler

 1. Sabahat diyor ki:

  TSK Eray baymak aynı gün servis veren tek teknik servis klima sogutmuyordu aradım servisini cik yoğunuz yarın gene gelmediler sagolsun Eray bakmak servisi 1 saat içinde ekip yönlendirdi klimamida yaptılar TSK ederim yetkili Ayhan bey ayrıca ustasından harika bir genç temiz güler yuzli

 2. Yildirim diyor ki:

  Falke kombim sicak su akmiyirdu baymak tekniki aradim sagolsunlar randevuya uyum sagladilar yani beklemedik evde saatlerce tsk eray

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir