Karaköy Baymak Servisi | 444 2 573

Karaköy Baymak Servisi

Karaköy Baymak Servisi firmamız; kombilerinizin arızalarını gidermek ve bakımlarını yapmak için burada! Baymak kombi ve diğer Baymak iklimlendirme cihazları hakkında yeterli bilgi donanımına sahip, uzman ekiplerimiz ile bir telefon uzağınızdayız.

Hayatımızın her evresinde kullandığımız kombiler bizi soğuktan kurtarır. Soğuk havalarda ısınmamızı sağlar. Dört mevsim boyunca ılık ya da sıcak su kullanmamıza yardımcı olur. Verimli kombi kullanımı için de bakım, onarım ve temizlik yapılmasına ihtiyaç vardır.

Karaköy Baymak Servisi

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Kombiler ve Çeşitleri 

Kullanım süresi boyunca talep edilmesi gereken birçok kombi çeşidi vardır. Tercih ve ihtiyaca göre kazan seçenekleri vardır. 

Kazan tiplerinin aynı seviyede ısıtma sağlamak için büyük ek parçalara ihtiyaç duyması nedeniyle, kombilere özgüdür. 

Bununla birlikte, tüm kazan tiplerinde olduğu gibi, kombi ile birlikte gelen bazı faydalar ve hususlar vardır. Bu nedenlerden dolayı, kullanım koşullarınıza en uygun kombi kazanını elde etmenizi sağlamak için diğer kazan tiplerinden nasıl farklı olduklarını bilmek önemli bir husus olacaktır.

Kombi Kazanları ve Farkları Nelerdir?

Evleri ısıtabilecek 3 tip ana kazan bulunur.

  • Kombi
  • Sistem
  • Normal kazan

Üçü de birbirinden farklı bir amaca hizmet eder. Farklı ev tipleri için en uygun olanı seçilmelidir.

~Normal Kazanlar Nelerdir ve Ne İşe Yararlar ?

Normal kazanlar aynı zamanda geleneksel kazan çeşidi olarak da bilinirler. Çoğunlukla eski tip evlerde bulunurlar. Tüm kazan türleri arasında en az tercih edileni olarak kabul edilirler. 

Bunun nedeni ise , normal kazanın yalnızca merkezi sistemi ısıtabilme özelliğidir. Ayrıca size sıcak su sağlamak için ek bir sıcak su depolama tankı gerektirmedir. Bu da ek masrafa sebep olabilir. 

Ayrıca, tüm sistem, kazanı su beslemesini beslemek için genellikle çatı katında depolanan büyük bir soğuk su deposu gerektirirken, diğer kazanlar sularını doğrudan şebekeden alır. Bu, normal kazanı, kurulumu en büyük ve en karmaşık kazan türü yapar.

Karaköy Baymak Servisi

~Kaç Çeşit Kombi Vardır?

Kombiler, genellikle duvara monte edilen ve havalandırma ya da mutfak dolabında bulunan basit ünitelerdir.

Ancak kombi çeşitlerini birbirinden farklılaştıran şeyler vardır. Hangi tür yakıt kullandıkları önemlidir. 4 farklı çeşide ayrılan kombi türleri aşağıdaki gibidir.

>Gaz

>Akaryakıt

>LPG ( Sıvılaştırılmış Petrol Gazı) 

>Elektrik

  • Gaz Kombiler

Ulusal gaz şebekesi ağı üzerinden evlere gönderilen doğal gazla çalışır. Doğal gaz fosil yakıtlardan üretilse ve bunların çevremize zararları bilinse de halen kullanabileceğimiz en temiz ve en ucuz fosil yakıt olarak kabul ediliyor.

  • Akaryakıt Kombiler

Gaz şebekesine bağlı olmayan evler için petrol, uygun maliyetli bir alternatif olarak kabul edilir. 

  • LPG Kombiler

Petrolden çok daha ucuz ve biraz daha temiz bir seçenektir ve artık birçok üretici LPG uyumlu kazanlar üretiyor.

  • Elektrikli Kombiler

Elektrikle çalışan kazanlar, mevcut en enerji verimli kazan tipi olarak kabul edilir. Elektrik suyu ısıttığında atık olmaz. Her bir enerji parçası yakıttan ısıya aktarılır.

Karaköy Baymak Servisi

Karaköy Baymak Servisi olarak, Baymak kombileriniz ve diğer cihazlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği profesyonel ekiplerimiz ile sizlere özel hizmet sağlıyoruz. Kombileriniz ve diğer iklimlendirme cihazlarınız için bizlere ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

İçindekiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir