Kağıthane Sanayi Mahallesi Baymak Servisi | 444 2 573

Kağıthane Sanayi Mahallesi Baymak Servisi

Kağıthane Sanayi Mahallesi Baymak Servisi olarak, Baymak kombi, klima ve diğer iklimlendirme cihazlarınız için hizmet vermekteyiz. Baymak cihazlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm arıza tespit, onarım ya da bakım işlemleri için bizlerle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Cihazlarınızı, gelişmiş ve özel teknolojik yapılı cihazlarımızla inceleyerek arızalarının tespitlerini kolayca yaparız.

Kağıthane Sanayi Mahallesi Baymak Servisi ekibimizde bulunan tüm ekip arkadaşlarımız, alanlarında oldukça başarılı, deneyimli ve eğitimli kişilerdir. Alanlarında uzmanlaşarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına hala da eğitimler almaya da devam etmektedirler. Kağıthane Sanayi Mahallesi Baymak Servisi olarak, sizlere daha kaliteli ve iyi hizmet verebilmek için bu konuya oldukça dikkat gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin yakın takipçisi olarak, hizmetlerimizde kullanıp daha hızlı sonuçlar almanızı sağlamaya çalışıyoruz.

Kağıthane Sanayi Mahallesi Baymak Servisi

Baymak kombi, klima ya da diğer iklimlendirme cihazlarınızın tüm bakım, onarım ya da arıza işlemleri için çağrı merkezlerimize ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz randevular üzerine, her iki taraf için uygun bir zaman aralığında teknik ekibimiz, tam donanımlı servis araçlarımızla sizlere yönlendirilerek, işlemlerinizin gerçekleştirilmesi sağlanır. Ayrıca çağrı merkezimize, haftanın 7 gün 24 saati ulaşarak bizlerden yardım alabilirisiniz. İhtiyacınız dahilinde istediğiniz her zaman bizlere ulaşmanız mümkün.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Kombilerde Baca Tıkanması

Kombilerin arıza yapmasına neden olabilecek birçok durum vardır. Bu durumlardan biri de baca tıkanmasıdır. Kombilerde oluşan baca tıkanıklığı, kombilerin çalışmasını doğrudan etkilemektedir. Arızanın büyüklüğüne göre kombileriniz çalışmaz hale gelebilir. Bu sebeple meydana gelen her arızayı geçiştirmeyerek hızla onarımının yapılması için Baymak teknik servislerimizden yardım almalısınız.

Kağıthane Sanayi Mahallesi Baymak Servisi

Baca tıkanması sorunu, özellikle bacalı ve hermetik kombilerde sıklıkla meydana gelmektedir. Bu tür kombilerin, düzenli olarak bacalarının temizliği ve bakımları yapılmalıdır. Kombi türüne göre yapılacak temizlik işlemleri de farklılık göstermektedir. Hermetik kombilerde oluşan baca tıkanması belirtileri şöyledir;

  • Atık gazın kombiden atılamaması,
  • Fan pervanelerinde kurum oluşması,
  • Kombi fanın gücünü kaybetmesi,
  • Kombi çalışmasında sorunların çıkması ya da hiç çalışmaması,
  • Yanma faaliyetinin gerçekleşememesi.

Hermetik kombilerde oluşan baca tıkanıklığında daha farklı belirtilerde oluşabilmektedir. Bu tarz durumlarda hemen uzman kişilerden yardım alınmalıdır. Bacalı kombilerde oluşan baca tıkanması belirtileri ise şöyledir;

  • Kombide yanma işleminin gerçekleşememesi,
  • Çekiş gücünün düşmesi.

Bacalı kombilerde diğer kombilere göre daha fazla dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü bu kombilerde düşük çekim gücü oluşsa da kombi arıza durumuna geçmeyebilmektedir. Fan sistemi bulunmayan bacalı kombilerde, bacalarının tıkanmasının fark edilmemesi ile daha büyük sorunlar beraberinde gelmektedir. Zehirlenme ya da patlama gibi durumlar oluşturabilecek bu arızada çok dikkatli olunmalıdır. Bu yüzden de bacalı kombilerin bakımlarının sıklıkla yapılması ve bu bakımlar sırasında bacaların temizlenmesi gereklidir. Ayrıca bu kombilerin de uzman kişiler tarafından bakımları ve arıza onarımları yapılması gereklidir. Uzman olmayan kişiler tarafından yapılan ya da yapılacak her işlem kombilerin sorunlarını çözmek dışında daha büyük sorunların meydana gelmesine neden olacaktır.

Kombilerde oluşan baca tıkanması arızası uzman teknik ekip tarafından bacaların temizlenmesi ile çözüme kavuşabilmektedir. Fakat bu arıza oluşurken başka sorunlar da oluştu ise teknik servis bu duruma göre gerekli işlemleri yaparak sorunları çözüme kavuşturacaktır.

Kağıthane Sanayi Mahallesi Baymak Servisi

Kağıthane Sanayi Mahallesi Baymak Servisi olarak, Baymak iklimlendirme cihazlarınızın tüm bakımlarını en detaylı şekilde yaparak, baca tıkanması arızası gibi diğer arızaların oluşmasını da engellemeye çalışmaktayız. Kombilerinizin ve diğer iklimlendirme cihazlarınızın bakım işlemlerini güvenilir bir teknik servise teslim etmek istiyorsanız doğru adres Kağıthane Sanayi Mahallesi Baymak Servisi. Baymak cihazlarınızın bakımları, arıza tespitleri ve onarımları için bizlere güvenerek, kaliteli hizmet alabilirisiniz. İhtiyaç duyduğunuz her zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

İçindekiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir