Harem Baymak Servisi | 444 2 573

Harem Baymak Servisi

Harem Baymak Servisi olarak, Harem ve çevre semtlerine Baymak kombi ve diğer iklimlendirme cihazları için haftanın 7 gün 24 saati hizmet veriyoruz. Harem Baymak Servisi olarak, uzman ekibimizle Baymak kombilerinizin bakım, onarım ya da arıza tespiti gibi işlemlerini gün içerisinde çözümleyip teslim ediyoruz.

Harem Baymak Servisimizde bulunan tüm ekip arkadaşlarımız alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Alanlarında eğitim alan ekip arkadaşlarımız, edindikleri deneyimler ve hala da almaya devam ettikleri eğitimlerle uzmanlaşmaya devam etmektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına her geçen gün yenilenen ve gelişen durumları takip ederek çalışmalarımızda uyguluyor ve daha fazla verim alıyoruz.

Harem Baymak Servisi

Baymak kombileriniz ve diğer iklimlendirme cihazlarınızın herhangi bir sorununda bizlere ulaştığınız her zaman sizlere tam teçhizatlı şekilde ulaşır ve cihazlarınızın sorunlarını gideririz. Cihazlarınızın onarımları için parça değişimi yaptığımızda cihazın orijinal yeni parçası ile bunu yaparız. Ayrıca bizim tarafımızdan yapılan işlemler için 1 yıl garanti hizmeti sunmaktayız.

Sizler de Harem Baymak Servisi hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizlere ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Baymak Kombinin Patlamalı Yanması

Kombiler sıklıkla kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar sık kullanılmalarıyla birlikte bir süre sonra bazı arızalanmalar meydana gelebilmektedir. Bu arızalanmalardan biri de kombinin patlamalı bir şekilde yanmasıdır. Patlamalı yanma durumu ile karşılaştığınızda kombiyi kapatarak hemen teknik servisten yardım almalısınız.

Harem Baymak Servisi

Bu arızanın oluşmasının pek çok nedeni bulunmaktadır. Nedenlerinden bazılarını sıralayacak olursak şöyledir;

  • Kombinin gaz valfinin arızalanması; Kombi içerisindeki gaz sisteminin en önemli parçalarından biri olan gaz valfi, şebekeden aldığı gazı brülöre gönderir ve yanmanın gerçekleşmesine yardımcı olur. Bu parçanın arızalanması ile birlikte birçok sorun da ortaya çıkar. Gaz valfinin arızalanması durumunda bu parçanın tamiri yoktur. Yalnızca yeni ve orijinal parça ile değişimi mümkündür.
  • Kombinin bacası tıkalı olması; Bacalı kombi çeşitlerinde baca tıkanmış ise kombi kesinlikle kullanılmamalıdır. Kombinin bacasının temizlenmesi gereklidir. Bu temizlik işlemlerini de yalnızca teknik servis yapmalıdır. Temizlik işlemlerinin düzenli olarak yapılması da büyük önem taşır.
  • Kombinin gaz ayarının bozuk olması; Kombinin gaz ayarı bozulduğunda bu ayarı yalnızca teknik servis yapabilir. Bu ayarlarla oynamak ya da kendi kendine düzeltmeye çalışmak can güvenliğini tehlikeye atabilir.
  • Kombinin ateşleme elektrotlarının ayarının bozuk olması; Kombinin brülör kısmında yer alan ateşleme elektrotları, ateşleme siteminin en önemli parçalarından biridir. Bu elektrotların arızalanmaları patlamalı yanmaya neden olabilmektedir. Elektrotlarının ayarlanmasını da yalnızca teknik servis yapabilir.
  • Kombi bacasının yetersiz çekiş yapması; Bacalı kombilerin baca çekişleri büyük önem taşır. Bacalı kombilerin bacalarının zamanla kirlenmesi ile çekiş gücü doğrudan etkilenir ve düşer. Bu sebeple de yetersiz çekiş kombinin patlamalı yanar. Bacanın temizlenmesi gereklidir ve bunu yalnızca teknik servis yapabilir.

Kombinin patlamalı yanma yapmasını bu durumlar dışında başka şeyler de sebep olabilmektedir. Bu arızalanma ihmal edilmemeli ve teknik servisten yardım alınmalıdır. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda hemen teknik servise ulaşarak can ve mal güvenliğiniz için tüm olasılıklara karşı önlem alabilirsiniz.

Harem Baymak Servisi

Harem Baymak Servisi olarak, Baymak kombi ve iklimlendirme cihazlarınızın tüm bakım, onarım ve arıza tespit işlemlerinizi en kaliteli şekilde gerçekleştiriyoruz. Sizler de hizmetlerimizden yararlanarak Baymak cihazlarınızı güvenle kullanmak isterseniz bizlere ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

İçindekiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir