Güngören Baymak Servisi | 444 2 573

Güngören Baymak Servisi

Güngören Baymak Servisi ile Baymak kombi ve klimalarınızın bakım, onarım ya da arıza tespit işlemlerini güvenle yaptırabilirsiniz. Güngören Baymak Servisi ekibimiz ile Baymak kombi ve klimalarınız için ihtiyaç duyduğunuz desteği haftanın 7 gün 24 saati sağlarız. Teknik ve çağrı merkezi ekiplerimizde bulunan tüm arkadaşlarımız, alanlarında eğitimlidir. Aldıkları eğitimlerin yanında edindikleri deneyimlerle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için büyük çaba sarf etmekteler. Gelişen teknolojinin yakın takipçisi olarak da tüm ekibimiz hala eğitimler almaya devam etmektedir.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple de kendimizi daha da geliştirerek yüksek kalitede hizmetler vermeye devam etmek prensiplerimizden biridir. Güngören Baymak Servisi olarak, her zaman en kaliteli ve güvenilir hizmeti sizlere sunmak için büyük özen ve çaba harcarız. Bizlere ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefon ya da bir tık uzağınızdayız.

Güngören Baymak Servisi

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Yoğuşmalı Kombide Donma

Kış aylarında evlerin ya da diğer alanların ısıtılması için tercih edilen kombiler, bu aylarda güçlü bir performansla çalışır. Güçlü ve yüksek performansta çalışan Baymak kombiler, kış aylarında donma gibi problemlerle karşılaşabiliyor. Yoğuşmalı kombilerin kış aylarında donma oluşmasını engellemek için don koruması bulunmaktadır. Bu koruma ile birlikte donma probleminin önüne geçmeye çalışılır.

Don korumasının doğru şekilde çalışabilmesi için elektrik ve gaz akışının sağlanıyor olması oldukça önemlidir. Cihaz don korumasını çalıştırabilmek için ihtiyaç duyduğunda yeterli miktarda gaz ve elektrik kullanarak donu engelleyebilecek kadar yanma işlemini gerçekleştirir. Bu şekilde cihaz içerisinde donma engellemiş olur. Kombilerin donma problemi yaşamasının birçok nedeni bulunmaktadır, bunlardan bazıları da şöyledir;

  • Kombinin monte edildiği alanın don oluşmasına neden olacak bir açıklıkta olması,
  • Yeterli gaz ve elektrik akışının olmaması,
  • Yoğuşma giderinin ve gider ağızının donmasını engelleyecek önlemlerin alınmaması,
  • Yoğuşma giderinin uygun çapta olmaması,
  • Kombinin bulunduğu alanda ya da kombinin giderinin izolasyonunun yapılmamış olması,
  • Yoğuşma suyunun önünde herhangi bir engelin olması durumunda.
Güngören Baymak Servisi

Yoğuşmalı kombilerde don problemlerinin yaşanmasına neden olan bazı nedenler bu şekilde iken başka nedenler de bu durumu tetikleyebilmektedir. Kombilerin monte edildikleri alanlar, kış aylarında don olayının meydana gelip gelmemesinde büyük etkenlerden biridir. Çünkü iç ve dış mekanlara monte edilen kombiler birbirlerinden daha farklı çalışma sergileyebilirler. Dış mekanlara monte edilen kombiler iç mekanlara monte edilen kombilere göre don problemi ile karşılaşmaları daha muhtemeldir. İç mekanlara monte edilen yoğuşmalı kombilerin don problemi ile karşılaşmaları daha düşüktür. Fakat iç mekana monte edilen kombiler gaz ve elektrik akışı alamazsa o zaman da donma meydana gelir. Her iki alanda da kullanılan kombilerin don korumasını aktifleştirebilmesi için elektrik ve gaza ihtiyacı vardır.

Güngören Baymak Servisi

Güngören Baymak Servisi olarak kombilerinizi periyodik bakımlarını yaparak kombilerinizi kullanırken herhangi bir problem yaşamamanız için özenle çalışıyoruz. Sizler de Baymak kombilerinizin bakımlarını, onarımlarını ya da arıza tespitlerini güvenilir bir firma tarafından yapılmasını istiyorsanız doğru adres Güngören Baymak Servisi. Destek ve daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

İçindekiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir