Dudullu Baymak Servisi | 444 2 573

Dudullu Baymak Servisi

Dudullu Baymak Servisi olarak, Dudullu ilçesi ve çevresinde kombi ve klimaya dair tüm işlemler için hizmet sunmaktayız. Alanında eğitimli ve deneyimli ekibimiz ile bize ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz. Baymak kombi, klima ve peteklerinizde bulunan her türlü arızaların onarımı, bakımı ve diğer tüm işlemleri en iyi şekilde uzman ekibimiz tarafından yapılır. Ekibimiz, gün içerisinde kombi sorunlarınızı çözümleyerek zaman kaybınızı önlemeye çalışır.

Dudullu Baymak Servisi

Kombilerinizde, klimalarınızda ve peteklerinizde oluşan ya da oluşabilecek her arıza için Dudullu Baymak Servisine ulaşabilirsiniz. Sizlere kaliteli hizmet vererek memnuniyetinizi kazanmak bizler için oldukça çok önemlidir. Teknik servis ekibimize ve çağrı merkezi ekibimize ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Kombi ve Klima Bakımlarının Önemi

Kış aylarında yoğun şekilde çalışan kombiler gibi yaz aylarında da klimalar yoğun şekilde çalışmaktadır. Sıklıkla tercih edilen ve sürekli olarak kullanılan bu cihazların periyodik bakımları çok önemlidir. Kombi ve klimaların düzenli olarak bakımlarının yapılması, cihazların performanslarını etkileyerek daha fazla verim almanızı sağlar.

Dudullu Baymak Servisi

Periyodik bakımları yapılmayan kombi ve klimalar, beklenmedik arızalar yapabilir. Bu cihazlarda ortaya çıkan büyük ya da küçük tüm arızlar için doğru onarımı yapabilecek uzman bir teknik servis tercih edilmelidir. Alanında uzman olmayan kişiler cihazları onarmak yerine daha çok zarar vererek arızaların büyümesine neden olacaktır. Cihazlarda meydana gelen arızların büyüklüğü aynı zamanda maliyetin de büyümesi anlamına gelmektedir. Bu sebeple de kombi ve klimalarınızın periyodik bakımları ya da onarım işlemleri için Dudullu Baymak Servisini tercih edebilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Kalorifer Petekleri Temizleme İşlemi Nedir Neden Yapılır?

Kalorifer petekleri ortam içinin ısınmasını kolaylaştırır. Kombi ve kalorifer petekleri tesisat suyunun kirli olası ile tesisatta dolaşan bu peteklerin ısı yaymalarını etkilemektedir. Kirli su tesisat borularında daralmalara ve tıkanıklıklara sebep olabilir. Bu durumda da kalorifer peteklerin ısı yayımı azalır. Kombiler ne kadar yüksek derecede çalışsa da petekler ısınmayı az yapar. Belirli bir süre sonra kirli su peteklere zarar verdiği gibi kombilere de zarar verir. Bu sebeple hem kombinin hem de kalorifer peteklerinin düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekir. Düzenli yapılan bakımlarla kombinizin kullanım ömrü uzar. Kalorifer peteklerinizin bakımı yapıldıktan verimli şekilde ısı yayarak rahatça ısınmanızı sağlar. Kalorifer peteklerinin temizliğinin yapılması gerektiğini gösteren durumlar şöyledir;

  • Peteklerin bazı bölgelerin ısınma olmuyorsa,
  • Kombi filtresi sıklıkla tıkanıyorsa,
  • Uzun süredir bakımları yapılmayıp temizlenmediyse,
  • Kombi yüksek sıcaklıkta çalışmasına rağmen petekler ısı vermiyorsa.

Yukarıda bahsedilen gibi durumlar yaşıyorsanız kalorifer peteklerinizin temizliğinin yapılması gereklidir. Kalorifer peteklerinin temizliği, uzman ve yetkili teknik ekipler tarafından yapılmalıdır. Dudullu Baymak Servisi olarak, peteklerinizin bakımlarını ve temizliğini en iyi şekilde yaparak, soğuk kış aylarında iyi bir şekilde ısınmanıza yardımcı oluruz. Kalorifer peteklerinizin bakımlı ve temiz olmasıyla kombinizin çalışması da rahatlayacaktır.

Sizler de ısınma sorunu yaşıyorsanız ve peteklerinizi temizletmediyseniz bizlere ulaşarak işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Kombi, petek ve klima arıza, bakım ve onarımları için Dudullu Baymak Servisi ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

İçindekiler

  1. Ahmet diyor ki:

    Mrb öncelikle şunu dile getirmek istiyorum düdüklü servisi aradım kaydı aldılar klima soğutuyor sicak üflüyor dedim ıs yerimizde yanıyoruz dedim 1 gün sonra gene aradım unutmuşuz diye bir cevap aldım sakamisiniz ya siz dedim iptal ettim internetten Eray teknik servisi aradım sagolsunlar 2 saat musade edin dediler randevuya çok önem.veririz dediler gerçekten dedikleri gibi geldiler TSK ederim Eray servise saygilar

  2. Hulya diyor ki:

    Lambert kombi sesli calismaya basladi int eray ustayla irtibata gectim calistigim icim aksam 8 da evdeyim diye soledim ya hayret ettim 9 da zil caldi tsk cocuklar baymaka yakisan teknik servisi var tsk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir