Çeliktepe Baymak Servisi | 444 2 573

Çeliktepe Baymak Servisi

Çeliktepe Baymak Servisi olarak, acil kombi servis uzman ekip ve mühendislerimiz tarafından kombileriniz içerisinde meydana gelen arıza ve hataları profesyonel bir şekilde tamir ediyoruz. Hassas ve bir o kadar değerli olan evlerimizin ısıtıcısı kombilerin önemi çok fazladır. Kullanım ömrü dolan ya da oluşan herhangi arızadan dolayı sizlere sorun yaşatarak en önemli ihtiyacınız ısınmayı engellemiş olur. 

Kombilerinizde ısınma problemi ile karşılaşmamak için periyodik ya da yıllık bakımlarının yapılması büyük önem taşır. Bakım, onarım ya da arıza işlemleri için en güvenilir adres olan Çeliktepe Baymak Servisi firmamızı arayarak kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. 

Baymak kombinizde meydana gelen bütün arızalar ya da sahip olduğu bütün sorunlar için yıllardır yaptıkları işlerde profesyonel olarak çalışmış uzman ekibimizi tercih etmeniz en doğru karar olacaktır. 

Çeliktepe Baymak Servisi

Ekip Arkadaşlarımızı Seçerken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Çeliktepe Baymak Servisi olarak ekibimizi titizlikle oluşturuyoruz. Ekibimizde yer alacak arkadaşlarımızı seçerken dikkat ettiğimiz noktalar şöyledir;

 • Alanında başarılı, bilgili ve tecrübeli kişiler ile çalışıyoruz.
 • Disiplinli, düzenli ve tam zamanlı olmasına dikkat ediyoruz.
 • Güler yüzlü ve sıcak kanlı bireyler olmasını tercih ediyoruz.
 • İkili iletişimi yüksek ve sağlıklı iletişim kuran bireyler ile çalışıyoruz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Kombi Servisi 

Kombi alırken seçici ve dikkatli olduğumuz kadar kombi servisi çağırırken de birçok detaya dikkat etmeliyiz. İşte bu detaylar şöyledir:

 • Yüksek kaliteli parçalar ve malzemeler kullanılmasına dikkat edilmelidir.
 • Bakım ve onarım ya da temizlik yapıldığı zaman garanti verilmelidir. 
 • Çalışma stiline ve güvenilir kişiler olmasına dikkat edilmelidir. 
 • Gelen ekip elemanlarının belgelerine ve yaka kartlarına dikkat edilmelidir.
 • Kombi bakım ve onarım ya da temizliği yapılırken bilgi verilmesine, detaylar üzerinden konuşulmasına da oldukça dikkat edilmelidir. 

Kombi Servisi Görevleri Nelerdir?

Kombi servisi, irtibata geçildiği andan itibaren arızaları ya da hataları düzelten hizmet sektörüdür. Sadece arızaları çözmek ile kalmayıp birçok hizmeti de sağlar. Bunlar;

 • Periyodik ya da yıllık bakım yapmak,
 • Petek ya da kombi temizliği yapmak,
 • Petek değişimi yapmak.

Birden fazla türü olan kombiler, her ihtiyaca ya da her evin alanına göre tercih edilir. Yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı kombi seçenekleri ile bizlere sunulur.  Gelin birlikte farklarını inceleyelim.

Çeliktepe Baymak Servisi

Tam Yoğuşmalı ve Yoğuşmalı Kombi

Tam yoğuşmalı kombilerde; ateşleme ve alev boyu ihtiyaca göre ayarlanarak, kipleme şeklinde çalışır. Tüketilen gaz miktarına göre yüksek ateşleme ya da yanma verimi elde edilir. Bunun sayesinde diğer kombilere göre daha sessiz ve yoğun tempolu çalışır. Önemli olan diğer özelliği ise daha düşük emisyon değerleri aracılığı ile çevreci olmalıdır.

Yoğuşmalı kombilerde; yanan doğalgazdan oluşan atık gaz ve bununla birlikte oluşan su buharı direkt bacadan çıkar. Yoğuşmalı kombilerde atık gaz sisteminin önünde bulunan ısı eşanjörü aracılığı ile gaz bacadan çıkmadan önce su ve su buharı ayrıştırılıp enerjiye dönüştürülerek yeniden kullanılır hale getirilir. Böylelikle doğalgaz kullanımında verim artırılır ve aynı zamanda çevreye zararlı gaz salınımı azaltılır. 

Çeliktepe Baymak Servisi

Çeliktepe Baymak Servisi olarak, gün içerisinde dilediğiniz her an yanınızda olarak kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayabiliriz. Garantili ve uzun ömür vadeden, orijinal parçalar kullanarak kombinizin ömrünü arttırırken tasarruf yapmanızı da sağlayabiliriz. Kombileriniz için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

İçindekiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir