Beyoğlu Baymak Servisi 444 2 573

Kış aylarının vazgeçilmezi olan kombilerinizin bakım ve onarımı için doğru adres Beyoğlu Baymak Servisi olmalıdır. Bizler, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek adına çalışmalarımıza son hız devam etmekteyiz. Alanında uzman kadromuz ve gelişmeye hazır çalışma arkadaşlarımız sayesinde başarılı işlere imza atmaktayız. Kombinizle ilgili herhangi bir sorunda 7/24 bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Beyoğlu Baymak Servisi ailesi olarak sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayarak sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözebilmek adına elimizden geleni yapacağız.

Zaman Tasarrufu

Beyoğlu Baymak Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin zaman konusunda mağduriyet yaşamaması için elimizden geleni yapmakta ve dilediğiniz saatte sizlere söz verdiğimiz gibi sorunlarınızla ilgilenmekteyiz. İşlerinizin aksamaması için saat konusunda sizlere sorun yaşatmamak için elimizden geleni yaparak sizlerin memnuniyeti doğrultusunda ilerlemekteyiz. Acil durumunuzu bize bildirmenizle birlikte teknik ekibimiz sizlere anında ulaşım sağlayacaktır. Kombinizi güvenilir ellere emanet ettiğiniz konusunda hiç şüpheniz olmasın.

Kombi Servisi
Beyoğlu Baymak Kombi Servisi

Kombi Bakımı Nedir?

Kombi bakımı düzenli olarak yaptırılması gereken bir işlemdir. Aynı zamanda petek temizliği yaptırmak da ısınma kalitenizi arttıracaktır. Bu konuda bilgi sahibi değilseniz Beyoğlu Baymak Servisi olarak sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyacağımızı bilmelisiniz.

Kombi bakımı:

 • Fan ve filtre temizlenir.
 • Çakmak ayarları yapılır.
 • Sıcaklık sensörünün direnç ölçümü yapılır.
 • Yanma odası temizlenir.
 • Ateşleme sistemi yeniden kurulur.

Kombi bakımı yaptırırken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

 • Evinize gelen teknik ekibin yetki belgesi olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
 • Bakım yapılmadan önce neler yapılacağı konusunda bilgi verilmesini istemelisiniz.
 • Kombi kapağı açılmadan sıcak su ve kalorifer tesisatı ısıtma testi yapılarak kombinin çalışma verimliliğinin kontrol edildiğinden emin olun.

Beyoğlu Baymak Servisi olarak alanında uzman teknik ekibimizle siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Herhangi bir sorun yaşamanız veya kombinizle ilgili bilgi almak istemeniz durumunda bizlere ulaşım sağlayarak yetkili müşteri temsilcilerimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız dilediğiniz, size uygun olan gün ve saatte sorunlarınızla ilgilenmek için sizlere geri dönüş sağlayacaklardır. Kombinizin güvenilir ellerde olduğu konusunda şüphe duymadan kombinizi Beyoğlu Baymak Servisi ailemize rahatlıkla emanet edebilirsiniz.

İçindekiler

 1. Rena diyor ki:

  Teşekkürler baymak kombi klima bakım için aradım gündüz çalışıyorum o yüzden randevuya üzdünüz yetkili arkadaş ve gelen ustaya tsk

 2. Izzet diyor ki:

  Slm baymak servisi klimam sicak ürfküyordu servisi aradim geldiler açıkçası cok-da beklemedim sağ olsun ustalar geldi sorunu hallettiler bu memnuniyet yazısıdır tsk

 3. Turan diyor ki:

  Mrb baymak teknik kombi ses yapmaya başladı servisi ile irtibat kurdum 1 saate sizde ustanın dediler ve usta aradı musaitm8siniz diye TSK Eray servis

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir