Bayramoğlu Baymak Servisi | 444 2 573

Bayramoğlu Baymak Servisi

Bayramoğlu Baymak Servisi olarak, Baymak kombilerinizin tüm problemlerini güvenle çözüyoruz. Bayramoğlu Baymak Servisi ekibimiz sizlere her zaman en hızlı şekilde ulaşarak, kombilerinizdeki problemleri ortadan kaldırır. Bünyemizde bulunan tüm ekip arkadaşlarımız, alanlarında eğitim almış kişilerdir. Uzmanlıklarını pekiştirmek adına da tecrübe edinerek hala da yeni eğitimlere katılmaya devam etmekteler.

Sizlerin memnuniyeti hem firmamız için hem de ekip arkadaşlarımız için büyük önem taşımakta. Bu sebeple de sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek için daha fazla çaba harcayıp çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizler için haftanın 7 gün, 24 saati hizmet veriyoruz. Her an Baymak kombinizde meydana gelen tüm arızalanmalar için bizlere ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Bayramoğlu Baymak Servisi

Sizlere her zaman hizmet verebilmek için 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz, sorunlarınızın giderilmesi için gerekli tüm yönlendirmeleri yapmaktalar. Çağrı merkezi ekibimizde tüm ekip arkadaşlarımız da kombi ve diğer iklimlendirme cihazları alanında bilgili kişilerdir. Bilgileri sayesinde sorunlarınıza göre gerekli teknik ekibimizi sizlere yönlendirerek, en hızlı şekilde kombinizde meydana gelen problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlarlar.

Bayramoğlu Baymak Servisi olarak, hem firmamız hem de tüm ekip arkadaşlarımız, sizlerin problemlerinin ortadan kalkması için büyük çaba harcamaktayız. Kombilerinizin arıza tespitlerinin yapılması ardından onarım işlemlerini yaptığımız gibi kombilerinizin düzenli olarak yapılması gereken bakımlarının da takibini yapmaktayız. İsteğiniz doğrultusunda da kombilerinizin bakımlarını yapmaktayız. Baymak kombilerinizin arıza, onarım ve bakım işlemleri için güvenilir hizmet veren bir firma tercih etmek isterseniz bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Bayramoğlu Baymak Servisi

Kombi Sirkülasyon Pompaları

İklimlendirme cihazlarından biri olan kombilerin, ısıtılan suyu radyatör ya da kalorifer peteklerine taşıdığı bir sistemi bulunur. Suyun peteklere aktarılma işlemini, sirkülasyon pompaları yapmaktadır. Sirkülasyon pompası üzerinde debi ve basma yüksekliğinin değerinin yer aldığı bir etiket bulunur.

Sirkülasyon pompası, farklı debi ve basma yüksekliğinde çalışabilse de kombinin düzgün çalışabilmesi için belirli oranda tutulması gereklidir. Sirkülasyon pompası;

  • Kombi kazanı,
  • Kalorifer ve radyatör sistemleri

çalışmasının verimliliğini doğrudan etkilemektedir. Kombinin kazan sistemine göre ayarlanması gereken sirkülasyon pompası, kombi için önem taşıyan parçalardan biridir. Kombi içerisindeki su hacminin herhangi bir değişime uğraması kombinin işlevini olumsuz yönde etkilemektedir. Herhangi bir sirkülasyon pompası, kombi içerisine kesinlikle dahil edilemez. Uyumlu sirkülasyon pompasının kullanılması zorunluluk taşır.

Kombi içerisine dahil olan her parça kombinin diğer parça ve sistemleri ile uyumlu olması gereklidir. Kombinin düzgün çalışabilmesi bu uyuma bağlıdır. Ayrıca kurulan sistemlerin de düzenli olarak bakımlarının yapılması, kombinin uzun süreli kullanımına olanak sağlaması açısından büyük önem taşır.

Bayramoğlu Baymak Servisi olarak, Baymak kombilerinizin arıza oluşturmaları durumunda, oluşan arızaya göre gerekli işlemleri bilginiz dahilinde gerçekleştiririz. Parça değişimi yapılması gerektiğinde yine sizlerin bilgisi ve izni dahilinde orijinal parça ile değişimi sağlarız. Baymak kombileriniz için ihtiyaç duyduğunuz arıza tespiti, onarımı ya da bakımı için bizlere her zaman ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

İçindekiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir