Baymak Kombi Anakart Fiyatları | 444 2 573

Baymak Kombi Anakart Fiyatları

Kombi Anakartları, kombinin beyni olarak çalışan parçalardır. Bütün çalışma sisteminin iletişimi bu kombi elektronik kartının aracılığı ile sağlanmaktadır. Pompa, Gaz Valfi, Fan Motoru, Sensörler, Türbin, Prosestat, Ateşleme ve Güvenlik devrelerinin başlatılıp durdurulması bu kart üzerinden yapılmaktadır. Ancak bu kartlar zamanla ve çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilir ya da çalışamaz duruma gelebilir. Baymak servis olarak, arıza geçirmiş olan anakartın tamir edilmesi yerine yenisi ile değiştirilmesini önermekteyiz. Baymak kombi anakart fiyatları, ürün modeli ve cinsine göre farklılık gösterebilmektedir.

Baymak Kombi Anakart Fiyatları

Kombiler gaz ile çalışan mekanik ve elektronik bölümlerden oluşmaktadır. Bu yüzden kombi anakart sağlığı kullanıcılar için oldukça büyük önem taşımaktadır. Baymak servis olarak, Baymak kombi anakart fiyatlarını en uygun şekilde sizlere sunmaktayız. Baymak kombi anakart fiyatları, değişiklik gösterebildiğinden detaylı fiyat almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Baymak Kombi Kartlarınızı Yenisi ile Değiştirin

Baymak kombi kart arızası durumunda yapılacak çalışmaların başında kombi anakartının yenisi ile değişimi gelmektedir. Diğer bir seçenek ise tamamen kombi almaktır. Ancak bu işlem yeni bir anakart almaya göre oldukça yüksek bir maliyet çıkarabilir. Baymak kombi anakart tamirinin yapılması, yeni ürünlere göre daha ekonomiktir. Kombi kart değişimi yapılırken diğer parçaların da sorunsuz çalışıp çalışmadığı kontrol edilerek var olan ya da olma ihtimali olan sorunlar teknik ekibimiz tarafından giderilir.

Baymak kombi anakart arızası halinde, genel olarak tüm kombi markalarında analog veya dijital fark etmeksizin kombiye özel hata kodu uyarısı verir. Bu hata kodlarını kombi anakart arıza kodlarına göre kontrol edebilirsiniz.

Baymak Kombi Anakart Fiyatları

Baymak kombi anakart arızaları çoğunlukla kombinin içerisinde bulunan diğer parçaların anakartı olumsuz etkilemesi ile ortaya çıkar. Çünkü kombi içerisinde yer alan parçalar üzerinden geçen elektrik akımı anakart üzerinden dağıtılır. Kombiye ana elektrik beslemesi üzerinden gelen elektriğin dalgalanması sonucu, fabrikasyon üretim hataları, hatalı kombi bakımı, tamiri, nem, su kaçağı, fiziksel darbe veya yanlış montaj gibi durumlarda Baymak kombi anakart arızasına neden olabilir.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Baymak Kombi Anakart Arıza Belirtileri

Arıza belirtileri birçok kişi tarafından yanlış tespit edilebilir. Çoğu belirti, tek bir hatayı ifade etmez.

 • Aralıklı Ekran Paneli Çalışması

Kombiniz içerisinde yer alan tüm parçalar birbirine bağlıdır. Kombi üzerindeki ışıkların yanıp söndüğünü görürseniz, bu Baymak kombi anakart arızasının bir belirtisi olabilir.

 • Kombiden Yanık Kokusu Gelmesi

Düzensiz bir şekilde çalışan kombiden yanık kokusu gelmesi, Baymak kombi anakart arızasını işaret ediyor olabilir.

 • Ekran Paneline Güç Gelmemesi

Ekran panelinden görüntü alamıyorsanız, Baymak kombi anakartınız arızalanmış olabilir. Yardım aldığınız kombi servisi anakarta yeterli gücün gelip gelmediğini kontrol eder. Böylece sorunun anakartta mı yoksa diğer parçalarda mı olduğunu tespit etmiş olur.

 • Kombinin Düzensiz Bir Şekilde Çalışması

Kombinizin içerisinde yer alan anakart, diğer tüm parçaların doğru bir şekilde çalışmasını sağlar. Eğer Baymak kombi anakart arızası yaşıyorsanız, anakartınız doğru bir şekilde çalışmayacağı için diğer parçalar da düzensiz bir şekilde çalışır.

Baymak Kombi Anakart Fiyatları

Baymak Kombi Anakart Fiyatları

 • Baymak Eco3 Elektronik Kartı 531,00 TRY.
 • Baymak Eco3 Kombi Elektronik Kart. 472,00 TRY.
 • Baymak Eco5 Kombi Kartı 413,00 TRY.
 • Baymak Energy 240 fi Kartı 413,00 TRY.
 • Baymak Energy Plus 240fi Kartı 472,00 TRY.
 • Baymak Gold Kombi Kartı 373,18 TRY.
 • Baymak Lambert Lx 24 Fi Kartı 413,00 TRY.
 • Baymak Luna 20Fi Ateşleme Kartı 390,13 TRY.

Yukarıda yer alan fiyatlarımız örnek olarak verilmiştir. Belirtilen fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Bu sebeple fiyatlara bakarken bu durumu göz almalısınız. Baymak kombi ve kombiye dair her şey için bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi ile destek alabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

İçindekiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir