Bağcılar Baymak Servisi | 444 2 573

Bağcılar Baymak Servisi

Kombilerin de diğer ev aletleri ve sahip olduğumuz eşyalar gibi bakıma ve arızalandığı zamanlarda onarıma ihtiyacı olacaktır. Bu süreç can sıkıcı ve sıkıntılı olabilmektedir. Özellikle güven konusu ve maddi açıdan uygunlukla ilgili kafanızda bazı soru işaretleri olacaktır. Biz Bağcılar Baymak Servisi ailesi olarak siz değerli müşterilerimizi zor günlerinde yalnız bırakmak istemedik ve her gücün gelişip büyüyen bayilerimizle siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Maddi anlamda zorlanmadan ve gözünüz arkada kalmadan kombinizi teslim edebileceğiniz doğru tercih kesinlikle Bağcılar Baymak Servisi diyebiliriz.

Alanında Uzman Kadro

Birbirinden yetenekli ve çalışkan elemanlarımız sayesinde her geçen gün daha iyi işlere imza atmaktayız. İşlerimizi hijyen koşullarına uyarak ve titizlikle yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizi mutlu edebilmek adına zamanında yanınızda olarak kombi tesliminizi söylediğimiz saat ve tarihte size ulaştırıyoruz. Bilgilerimizi her geçen gün yenilemek ve gelişen teknolojiye uyum sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz ve eğitimlerimizle elemanlarımızı daha donanımlı hale getiriyoruz.

Kaliteli Hizmet Düşük Maliyet

Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunuyoruz. Sizleri zor bir durumda bırakmamak için fiyat politikamızı siz müşterilerimizi mutlu edecek şekilde düzenlediğimizden emin olabilirsiniz. Karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorunda sizlere en kaliteli ve hızlı hizmeti verebilmek için kendimizi geliştirmeye ve gün geçtikçe büyümeye devam ediyoruz. Çalışanlarımızın güler yüzü ve anlayışı sayesinde kendinizi ailemizden biriymiş gibi hissedebileceksiniz. Kalitemizden ödün vermeden ilerlemeye ve siz değerli müşterilerimizi mutlu etmeye devam edeceğiz.

Kombi Servisi
Bağcılar Baymak Kombi Servisi

7/24 Kombi Bakım Ve Onarımı

Bizlere dilediğiniz tarih ve saatte ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak için uzman kadromuz her an tetikte olacaktır. Kombinizin bakımı konusunda herhangi bir bilginiz yoksa bizlere danışarak kombiniz konusunda daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Kombinizin daha uzun ömürlü olabilmesi ve size daha iyi bir kullanım sağlayabilmesi için bakımını periyodik bir şekilde yaptırmalısınız. Herhangi bir arıza geliştiğinde bize ulaşabilirsiniz ve uzman kadromuzla en kısa sürede size hizmet veririz. Siz değerli müşterilerimizi memnun etmek en öncelikli politikamız olduğu için sizlerin yorum ve görüşleri bizler için oldukça önemlidir. Hizmet politikamızı her zaman siz değerli müşterilerimizi memnun edecek şekilde tasarladığımızdan emin olabilirsiniz. Bağcılar Baymak Servisi ailesi her zaman yanınızda!

Bağcılar Kombi Servisi
Bağcılar Kombi Servisi

Garanti Hizmeti

Bağcılar Baymak Servisi uzman ekibi olarak Bağcılar ve civarındaki tüm kombi alanındaki sorunlar için garanti hizmeti veren bir firmayız. Müşterilerimizin bizleri tercih ettikleri noktada firmamızın birçok avantajından yararlandıklarını göreceklerdir. Bu avantajlardan biri de müşterilerimizin kombi işlemleri sonrasında ilk bir yıl garanti imkanı sunmaktayız. Garanti imkanı veren firmamız ilk bir yıl içerisinde oluşacak tüm sorunlar için bizlere iletişime geçtikleri takdirde her koşulda yardımcı olabilmek için adreslerine gitmekteyiz. Kombi alanında güvenilir ve tecrübeli ellere ihtiyacınız olduğu takdirde firmamızı tercih edebilir ve avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kombi alanında ister bakım ister parça değişimi ve diğer aklınıza gelebilecek tüm işlemler doğrultusunda garanti hizmeti sunmaktayız. Ayrıca kombi servisi ekibimiz parça değişimi işlemlerinde de parçalar için garanti hizmeti vermektedir. Kullandığımız tüm parçalara kefiliz ve oi

rjinal parçalar olduğuna dair sertifikalar vermekteyiz. Değerli müşterilerimiz kaliteli ve uzman bir firma ile çalışmak istiyorsa Bağcılar Baymak Servisi iletişim adresimizden bizlere ulaşabilirler. 

Arıza Tespit İşlemi

Bağcılar Baymak Servisi uzman ekibi olarak bizlerle iletişime geçen ve randevu talebinde bulunarak kombilerinin arızalarını gidermemizi isteyen tüm müşterilerimizin adreslerine girerek arıza tespit işlemini gerçekleştirmekteyiz. Arıza tespit işlemi hem müşterilerimizin hem de bizleri hayatlarını kolaylaştırarak kombilerdeki arızalar için nasıl bir yol izleyeceğimiz hakkında rehberlik etmektedir. Bu anlamda yapılacak olan yanlışı en aza indirgeyerek sizlere kusursuz kombiler teslim etmekteyiz. Arıza tespit işlemi hangi işlemler doğrultusunda yapılmaktadır şimdi gelin sizlere bunun bilgisini verelim.

Arıza tespit işlemi yapan çok nadir firmalar arasında yer almaktayız. Bu anlamda bizleri tercih ettiğiniz takdirde hem kendinize hem de kombinize bir iyilik yapmış olacaksınız. Kombi servisi firması olarak siz kıymetli müşterilerimize her an daha da yararlı olabilmek için büyük çaba göstermekle birlikte sizlerin tüm kombi sorunları için tam donanımlı servis araçlarımızla adreslerinize gelmekteyiz. Siz kıymetli müşterilerimiz bu hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız Bağcılar Baymak Servisi ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İçindekiler

  1. Suzan diyor ki:

    Baksı kombi var aşırı ses yapıyordu baymakk aradım acil olduğunu söledim yetki arkadaş yardımcı oldu ustasını yönlendirdi 1 saat olmadan geldi bende isime geç kalmadım 10 numarasınız büyük baymakla yakışır servis

  2. Metin diyor ki:

    Eco 5 kombim arizalandi ekranda hic bisey yok aradim servisi aksam 9 saat yetkili yonlendirecem dedi gercekten aciliyetim vardi dus alacam kombi calismiyor iste servis bole zamanda lazim degilmi ve gercektende 9da kapı zili çaldı allah razı olsun sorunu çözüp çalıştırdılar çok tsk ederim baymak yakışan teknik servis eray

  3. Gulten diyor ki:

    Slm baymak Eray kombi şu acıtıyorsun servis talebinde bulundum kısa sürede ustanın gönderdiğiniz için TSK ederim çok iyisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir