Aydos Baymak Servisi | 444 2 573

Aydos Baymak Servisi

Aydos Baymak Servisi ile Baymak kombilerinizin tüm arıza onarım işlemlerini ve bakımlarını güvenle yaptırabilirsiniz. Aydos Baymak Servisi olarak, Baymak kombi ve diğer Baymak iklimlendirme cihazlarının tüm işlemlerini uzman teknik ekibimiz ile hızla çözümlemekteyiz.

Aydos Baymak Servisi olarak ekibimizde bulunan tüm çalışanlarımız alanlarında uzman ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Teknik ekibimiz, alanlarında eğitim almışlardır. Ayrıca edindikleri deneyimlerle de uzmanlıklarını pekiştirmişlerdir. Çağrı merkezi ekibimiz de alanlarında bilgili ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Ekibimiz, bizlere ulaştığınız her zaman sizlerin ihtiyaçlarını tespit ederek bu ihtiyaçlara uygun şekilde yönlendirme yapmaktalardır.

Aydos Baymak Servisi
Aydos Baymak Servisi

Aydos Baymak Servisi olarak, haftanın 7 gün, 24 saati sizlere hizmet vermekteyiz. Ekibimiz ile her zaman hazır olan araçlarımızla Baymak kombilerinizin sorunlarını gidererek, cihazlarınızı verimli şekilde kullanabileceğiniz şekilde teslim ederiz. Sizler de kombilerinizin bakımlarının doğru şekilde yapılmasını ya da kombilerinizde oluşan arızaların hızlı şekilde çözümlenmesi için Aydos Baymak Servisi olarak her zaman en iyi hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Baymak Kombi Neden Ses Yapar?

Her mevsim neredeyse sürekli olarak çalışan kombiler özellikle kış aylarında daha da yoğun şekilde çalışmaktadır. Bu yoğun çalışmadan, çeşitli nedenlerden ve cihazların düzenli olarak bakımlarının yapılmamasından dolayı arızalanmalar ortaya çıkıyor. Bu arızalanmalardan bazıları kombilerde ses oluşturmaktadır.

Oluşan sesler kombilerin normal çalışma seslerinden farklı şekilde hissedilmektedir. Kombiden farklı ses gelmesine neden olan durumları sıralayacak olursak şöyledir;

  • Pompa Motoru Arızasından Kaynaklanan Sesler:

Kombi sirkülasyon pompasının çeşitli nedenlerle arızalanması sonucunda oluşan belirtilerden biri kombiden farklı sesler gelmesidir.

  • Fan Motoru Arızasından Kaynaklanan Sesler:

Kombilerin atık gazı dışarı atıp yanma havasını içeri aldığı bu fanların bakımlarının yapılmaması ya da başka nedenlerden dolayı arızalanması üzerine cihazlarda farklı sesler ortaya çıkmaktadır.

  • Üç Yollu Vanada Oluşan Arızalardan Kaynaklanan Sesler:

Üç yollu vananın arıza oluşturmasında da birden fazla neden yer almaktadır. Vananın arıza yapması ile birlikte cihazlarda farklı sesler oluşur.

Aydos Baymak Servisi
Aydos Baymak Servisi
  • Gaz Grubunda Oluşan Arızalardan Kaynaklanan Sesler:

Kombinin gaz valfinin hava emiş yolunda oluşan arızalardan sonra farklı sesler oluşur.

  • Kombi Gövdesinde Hatalı Montajdan Kaynaklanan Sesler:

Kombi montajında kombinin askı sacının gevşek takılmasından kaynaklanan sesler oluşabilmektedir.

  • Türbin Sisteminde Oluşan Arızalardan Kaynaklanan Sesler:

Türbin kanatçıklarının kirlenmesi ya da deforme olması ile birlikte arızalanan türbinden kaynaklanan ses oluşur.

  • Kombi Kapağının Yerine Tam Yerleştirilmemiş Olmasından Kaynaklanan Sesler:

Kombinin kapağının herhangi bir sebepten dolayı kapağının açılıp tekrar düzgün bir şekilde takılmaması ile oluşan seslerdir.

  • Kombi Bacasının Yerinden Çıkmış Olmasından Kaynaklanan Sesler:

Kombi bacasının çeşitli nedenlerden dolayı çıkması durumda; yeni takılan bacanın farklı olması, direklerin, eklerin contasız takılması gibi nedenler sesin oluşmasına neden olmaktadır.

Aydos Baymak Servisi
Aydos Baymak Servisi

Kombilerden gelen farklı seslerde teknik servisten yardım alınması gerekmektedir. Aydos Baymak Servisi olarak Baymak kombilerinizin tüm arızalarının tespiti ve onarımı ile bakımlarını da en iyi şekilde yapmaktayız. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçin.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

İçindekiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir