Alemdağ Baymak Servisi | 444 2 573

Alemdağ Baymak Servisi

Alemdağ Baymak Servisi olarak, Baymak kombi ve diğer Baymak iklimlendirme cihazlarınızın sorunlarını güvenilir şekilde çözüme ulaştırırız. Alemdağ ve çevre semtlerine, uzman ekibimiz ile haftanın 7 gün 24 saati sınırsız hizmet sunmaktayız.

Alemdağ Baymak Servisi ekibimizde bulunan tüm ekip arkadaşlarımız alanlarında eğitimli ve deneyimli kişilerdir. Hem firmamız hem de ekibimiz, teknolojik yeniliklerin yakın takipçisi olarak hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için büyük önem taşımaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti önceliklerimizdendir.

Alemdağ Baymak Servisi
Alemdağ Baymak Servisi

Verdiğimiz hizmette her zaman en kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için hem firmamız hem de ekibimiz büyük çaba sarf etmekte. Değerli müşterilerimizin sorunlarını gün içerisinde hızlı bir şekilde çözümleyerek, Baymak cihazlarını sorunsuzca kullanabilmelerini sağlıyoruz. Alemdağ Baymak Servisi olarak, büyük ya da küçük yaptığımız tüm işlemler bizler için önem taşır ve her işlemi de özenle yaparız. Sizler de Alemdağ Baymak Servisi hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

Kombiden Neden Sıcak Su Gelmez?

Yaz kış her mevsim kullanılan kombiler yüksek performanslı cihazlardır. Bu cihazların yoğun ve yüksek performanslı çalışma durumları düzenli olarak bakım ihtiyacını da ortaya çıkarmaktadır. Kombilerin düzenli aralıklarla bakımlarının yapılması, kullanıcılarına uzun kullanım imkanı sunması anlamına gelmektedir. Kombilerde meydana gelen ya da gelme ihtimali olan tüm arızaların tespiti ile kombilerin arıza oluşturma ihtimali çok düşük bir ihtimalle olur. Bu sebeple de kombi bakımlarının ihmal edilmemesi büyük önem taşır. Bakımları ihmal edilen kombilerde birden fazla ya da birbirine bağlı olarak gelişen arızaları oluşturur. Bu arızalardan biri de kombiden sıcak suyun gelmemesidir.

Alemdağ Baymak Servisi
Alemdağ Baymak Servisi

Kombiden sıcak suyun gelmemesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Bu nedenleri sıralayacak olursak şöyledir;

 • 3 yollu vananın arıza yapması,
 • Kombi anakartının arızalanması,
 • Kombi akış türbinin arızalanması,
 • Kombi akış şalterinin arızalanması,
 • Kombi sensörünün arızalanması,
 • Gaz akışında bir problem olması ya da gaz vanasının kapalı olması,
 • Kombiye elektrik akışının olmaması,
 • Kombi basınç seviyesinin yeterli düzeyde olmaması,
 • Sıcak su derecesinin kapalı olması,
 • Su giriş vanasının kapalı olması,
 • Kombinin arıza modunda olması gibi.

Kombiden sıcak su gelmemesi durumunu oluşturan pek çok neden bulunuyor. Bu denelerden bazılarını kullanıcıların kontrollü sağlayarak çözebileceği gibi bazı arızaları da hemen bir teknik servisinden yardım alarak çözüm sağlanabilir. 3 yollu vananın, kombi anakartının, akış türbinin, akış şalterinin ya da sensörünün arızalanması gibi durumlar teknik servisten yardım alınması gereken durumlardır. Bu arızalar çözümlenmediği sürece kombiniz çalışamaz ve daha büyük arızaların da oluşmasına zemin hazırlar. Bu sebeple de bu sorunla karşı karşıya kaldığınız zaman Alemdağ Baymak Servisimize ulaşarak bizlerden yardım alabilirsiniz. Cihazlarınızın sorunlarını en kısa sürede çözümleyerek sizlere teslim ederiz.

Alemdağ Baymak Servisi
Alemdağ Baymak Servisi

Sizler de güvenilir ve kaliteli hizmet alarak Baymak kombi ya da diğer Baymak iklimlendirme cihazlarınızın bakımları ile arıza onarım işlemlerini doğru şekilde yapılmasını isterseniz Alemdağ Baymak Servisi olarak her zaman sizlere bu hizmeti sunarız. Hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim adreslerimizden bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisini Arayın Tıkla ve Ara – 444 2 573

İçindekiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir